"insanların ‘ama’ kelimesinden önce söylediklerinin hiçbir önemi yoktur." -game of thrones

Shadowhunters tartışma forumu

yeni konu aç görüşlerim

Filmi harikaydı, kitabına yeni başlayacağım. Dizi filme göre sıkıcı geldi bana. Zaten 90 dakikalık filmle 40 dakikalık dizi arasında elbet farklar olur: Konu uzar, olaylar yavaştan alınır falan. BENCE dizide rolüne en sadık olan Izzy (yanlış yazmış olabilirim isimlere pek dikkat etmiyorum) ve Alec. Filmdeki Izzy Clary'e daha soğuk davranıyodu ama dizideki sıcak kanlı ponçik bişey jhjkhgkj Alec'e hastayım zaten <3 Clary rolüne Katherine değil de Lily daha uygun. Bi de dizide Clary itici geliyor bana. Bakışları, sinirlenmesi, 1x4 de ki çığlığı...
-Bunlar benim düşüncem, istediğiniz yorumu yapabilirsiniz, fikirleriniz ters düşebilir fakat saygı duymalısınız.-

valla film kötüydü çok yüzeyseldi lily colins clary rolüne hiç gitmemişti çok ağlak çok mutsuz çok beceriksizdi normalde kitaptaki clary caha zeki ve cesaretli

jamie camelot dizisinde de başarısızdı film de de başarısızdı ayrıca jace rolüne hiç yakışmadı dominic tam oturdu bu role. lily colins i oldum olası sevemedim ayna ayna filminden de çok ağlak çok yapmacıktı .dizideki clary oyunculuk olarak iyi olmayabilir söylenenlere göre ama saç rengi olarak cesaret olarak bence güzel. filmdeki gölge avcıları sanki normal insan gibiydi görsel efektler sıfırdı hiç olmazsa dizide güçlerini görebiliyoruz filmde var mıydı? doğru dürüst bir de bunu irdeleyin

Bence oyuncular-BENCE- rollerini güzel oynayamıyorlar. Yani bunu oyunculardan her hücremle nefret ettiğim için söylemiyorum-evet, ediyorum- çok ciddiyim. İlk iki bölümü izledim sadece bakıyım ne yapmışlar düşüncesi ile ama ben o karakterleri hissedemedim yani ortada ruh yok. Bence çok yapmacık oynuyorlar. Filmdeki oyuncularım benim için gerçek karakterler

Ya bişi dicem bence filmdekiler rollerini güzel oynuyorlardı ama şu varki ağlak diyorsunuz ama o senaryo öyle yazıldıysa ağlak olmalı senaryoya uymalı bu oyuncunun suçu değil oyuncu sadece rolüne otursun onu özümsesin ve oynayabilsin-gene bence

Yalnız film 3 yıl önce yapıldı, illaki efektlerde falan değişiklik olacaktır. Zaten adı üzerinde FİLM , yüzeysel almaları gayet güzel olmuştu.

Filmle diziyi karşılaştırmanın bir anlamı yok bence. Ya da oyuncuları karşılaştırmanın. Çünkü izleyenler Jamie'yi istiyor diye o gelmeyecek. Ya da Lily gelmeyecek. Ha, beğenmezsiniz o ayrı mesele. Kimse bir şey diyemez. Açıkçası ilk bölümde ben de çok beğenmemiştim, sonradan sevdim. Dominic'e alışmak zor gelmişti ama şimdi dizinin kadrosunu daha çok beğeniyorum. Yine de herkesin düşüncesine saygı duyuyorum.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık