"basitçe anlatamıyorsan, iyi anlamamışsındır." -albert einstein

Shadowhunters tartışma forumu

Tüm Forumlar > Shadowhunters > Shadowhunters izleyenler içeriye buyrun

yeni konu aç Shadowhunters izleyenler içeriye buyrun

İlk sorum diziyle başlanır mı ne dersiniz? Dizinin güzel olması ve izlettiriyor olması benim için yeter konu ayrımı yapmam. (The Vampire Diaries'ten Game Of Thrones'e, TWD'den Teen Wolf'a kadar birbirinden farklı dizilerin takipçisiyim ve izliyorum)
İkinci sorum ise dizide doğaüstü şeyler varmı saracak şekilde? Varsa eğer efektleri nasıl, saçma mı değil mi? Teşekkürler şimdiden

Öncelikle dizi biraz hızlı ilerliyor.İyi yönden yani sıkıcı değil. İlk bölümden sarıyor yani. Ve efektler felan güzel bence. Film başlı başına doğaüstü zaten :D izle anlarsın. The vampire diaries gibi kurt adamlar vampirler gölge avcıları büyücüler daha niceleri.Senin izlediğin dizileri bende izledim. Ve bu diziyede bayıldım. Kesinlikle izlemelisin. Ben yeni bölümü bekliyorum merakla.

konusu falan çok iyi bi dizi konusuna hastayım ama çok çok güzel bi dizi diyemiycem efektler güzel ve eğer ilk sezon hiç olmadan ikinci sezondaki gibi başlasaydı dizi çok güzel olurdu bence başlamalısın

Şimdi şöyle diyeyim dizi bir Game of Thrones filan değil Çok çok mükemmel değil eğer iyi dizi takipçi isen bunu fark edersin Oyuncular çoğu kisi begenmese de ben sevdim sonuçta ilk oyunculukları. Efektler iyi idare eder sorun yok onda. Dizi kendini izletiyor

Cidden iyi bir dizi ama yani aşırı değil ama sardığı için sana takip ettiğin dizilere benzeiği için öneriyorum faka GoT'e benzemiyor. Efektler iyi, ama bir tavsiye; Gece izleme :D

Şahsen kitabını biraz okuduğum için dizisine katlanamadım
kitaplarını çok beğenmiştim ve dizide aşırı ölçüde konudan saptılar
başlamasını iple çekmiştim ama sadece 5 bölüm falan izleyebildim
tabi kitabı okumayanlar nasıl düşünür bilmiyorum

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık