"+lütfen gerçeği söyleyin doktor ne kadar zamanım kaldı? -on. +on mu? on ne? -dokuz..." -house m.d.

Shameless tartışma forumu

Tüm Forumlar > Shameless > Bizim Hikaye Hakkında ki Düşünceleriniz Neydir?

yeni konu aç Bizim Hikaye Hakkında ki Düşünceleriniz Neydir?

2 hafta once başladı. aylardır olmaz dedik yalandır dedik yapamazlar dedik az umut ettik olmayacak diye ama gene de oldu ve yayınladılar maalesef... ben diyecek bi sey bulamıyorum o yuzden size soruyom sizce nasıl oldu bu uyarlama dizi? yakında G.O.T uyarlaması da yaparlar bunlar kesin :/

Bir kaç dakika dayanmaya çalıstım ama olmadı :( Bok gibi ciddi ciddi izleyenlere Allah akıl fikir versin.İnşallah başka bir yabancı diziyi uyarlayıp ülkemizi rezil etmezler.

AMİN AMİN

"Prim nasıl kasarız?"
"Aaa ben buldum. Çok ünlü bir yabancı diziyi türk uyarlaması yapacağız diyelim, ama klasik türk dizisi olsun. Bedava dan reklam ne dersiniz?"
Bu fikirle ortaya atılmış bir "uyarlama" dizi. Aşırı kötü.

Bizim Hikayenin en olmamış olanı sigaranın, uyuşturucunun, seksin olmaması değil de Filiz karakteri olmuş . Shameless da mesaj Fiona karakteriyle veriliyor. Filiz karakterinin Fionaya tamamen zıt olması dizinin ana fikrini yerle bir ediyor bana kalırsa.

Bence işin kötüsü; dizi kadrosunda türk stevienin en başından beri merkezde olması. Shamelessta fiona özgür bir kız ve stevie onun tüm hayatı demek değil. Bizim hikayede her köşeden esas oğlan çıkıyor. Bıkmıyorlar klişeden bıkmıyorlar..

shameless uyarlaması demişler de cennet mahallesi değil mi bu

yine güzel bir yapının kopyasını yaparak rezalet gösteriyoz aslını izlemesem sonradan shameless a başlamazdım heralde allahtan önceden izledim türk yapımı ugrasmşmamışlar nasıl olasa izlerler diye çekmisler özen yok hikaye var zaten diye ilerliyorlar izlemeyin izlettirmeyin tavsiyem budur zaten hakkında iyi konuşan yazan yoktur

Bugün yine var..

bugün bizim hikaye varsa hemen shameless izlemeliyim

kevin'i o sekilde gorunce fazla dayanamadigim dizi

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık