"sevdiğin işi yaparsan hayatın boyunca bir gün bile çalışmış hissetmezsin." -person of interest

Shameless tartışma forumu

yeni konu aç dizi önerin

İzlediğim diziler:
Wrecked
Spartacus(2 dizi de)
Significant mother
Baskets
Shannara
Lucifer
Breaking Bad
Mr.Robot
The Flash
Arrow
Teen Wolf
The walking dead
F.The walking dead
Prison break
Dexter
Sherlock
The last man on earth
Legend of korra
Z nation
Rick and Morty
South Park
Vixen
Ejderhalar berkin binicileri
Wilfred
Shameless

Bunların dışındayazarsanız sevinirim.Sevdiğiniz dizileri yazın bi filtreleme yok :)

doctor who - merlin - constantine - forever - lucifer - vikings - 2 broke girls - american horror story - banshee - once upon a time - blue mountain state - daredevil - power - true blood - mr.robot - sherlock - lost - supergirl - preacher - wolf creek - cleverman - roots - selfie - angel from hell - magic city daha neler neler...

yazdıklarından 4-5 tanesini izlemiştim zaten ama blue mountain state'e başlamayı düşünüyordum

yada vikings

Selam hacı yine ben. Başka yazılara yazdığımı buraya da yapıştırayım.

- Borgen (Danimarka dizisi, politik drama ama sağlamdır)
- Stonemouth (İngilizce seviyen orta seviye filansa dene bunu İngilizce altyazı ile. İki bölümlük klasik bir İngiliz draması)
- Banshee (Aksiyonu çok iyidir. Üstüne finalde yaptı gönül rahatlığıyla girebilirsin.)
- Rizzoli & Isles (Polisiye bir dizi ama oldukça eğlenceli. Şuanda 7. sezonunda ve bu sezon sonunda final yapacak)
- The Office (Komedi arıyorsan birebir)
- Rectify (Has dram dizisi. Oldukça güzel bir dizi. Başrol adamın oyunculuğuna hasta olabilirsin.)
- American Crime (American horror Story gibi her sezonu farklı konular işleniyor. Sağlam bir suç draması)
- The Slap (İster Amerikan ister Avustralya yapımını izle farketmez. İkiside aynı zaten)
- Transparent (Komedi-drama dizisi. Güzeldir)
- Grantchester (İngiliz dizi. Ben bu diziye bayılıyorum. İlk sezonunun Türkçe altyazısı var ancak ikinci sezon ingilizce. Denenebilirliği yüksek. Önerdiğim kişiler hep beğendi)
- The Honourable Woman (8 bölümlük bir mini dizi)
- The Man in the High Castle (İkinci Dünya Savaşı'nı eğer Almanlar kazansaydı ne olurdu? Tamamen bir alternatif tarih uyguluyorlar. Oldukça güzel bir yapım)
- Boardwalk Empire (Önemli mafya liderlerinin hayatına odaklanmış bir dizi. Finalde yaptı)

Aklıma bunlar geldi. Hep önerilen dizileri önermeyi hiç sevmem. Alternatif dizileri önermeyi, başkalarının da bu dizileri izlemesini daha çok severim. Umarım aralarından bazılarını izlersin :)

How to Get Away with Murder. İki sezoncuk güzel bir dizi, mutlaka izle. Viola Davis başrolde, çok başarılı.

@okakacukaka Banshee,Boardwalk Empire ve blue mountain state arasında kaldım sence hangisi daha iyi yada hangisini daha çok beğendin

@elakazdal ya ben aslında suç dizisi severim ama bu tarz dizilerden sıkılırım.Mesela sherlock izliyorsun,adamlar güldürüyo da düşündürüyor da bu tarz dizileri seviyorum aslında :)

-grimm- kesinlikle izlemelisin

@mr.koray: Boardwalk Empire'da Banshee'de suç üzerine diziler. Hani ben sana illa şunu seç diyemem ama söyle birşey yapabilirim. İki dizininde tanıtım yazısını koyarım yorumun sonuna ikisini de okursun ve sen karar verirsin.

Blue Mountain State dizisini izleyeceğin dizilerin sezon aralarında izleyebilirsin. Zaten çerezlik bir dizi.

Bunlarda tanıtım yazıları;
http://22dakika.org/banshee-tanitim

http://22dakika.org/boardwalk-empire-tanitim

@okakacukaka neden bilmem ama blue mountain stateste te karar kıldım

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık