"+nasıl bir şey bu aşk? -biraz kafa sikici dürüst olmak gerekirse." -skins

Shameless tartışma forumu

Tüm Forumlar > Shameless > Final olmalı mı?

yeni konu aç Final olmalı mı?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Sizce de 8. sezon final olmalı mı? Çünkü diziyi renkli kılan, diziye hareket getiren karakterlerin çoğu gitti. Jody, Karen, Sheila, Mandy, Mickey..

Ama yeni insanlar da geldi. Ben işlerin yoluna girdiğini görmeden bir final istemiyorum.

Final kesinlikle olmamalı bir 3 sezon falan daha rahat devam eder, çünkü izleyenlerin sayısı günden güne artıyor hayranları hep çoktu, hala çok. Ve bu Bizim Hikaye saçmalığından sonra da Shameless'in izlenmesinin artacağını düşünüyorum. Final yapacakları sezona mutlaka Mickey ve Mickey'nin babasını getirmeliler, Ian, Mickey ve Mickey'nin babası arasında muhteşem olaylar olabilir.

Lip, Karen ve Mandy sahneleri görmek istiyorum bende! Benim düşüncem acaba Teen Wolf ya da The Vampire Diaries gibi sonlara doğru bozulur mu yapım? Çünkü şuan güzel gidiyorlar ve oyuncu çıkartma-ekibi değiştirme gibi işlere girdiklerinde izleyici kitlesi diziden uzaklaşıyor. TVD böyle oldu, son sezonu izlemek dahi istemedim.

jody,karen ve sheila renk katmaktan çok diziyi bayıyordu resmen sahnelerini geçmek istiyordum bir eksiklik kalır diye zor dayandım.Sheila'dan özellikle nefret ediyorum mümkünse sadece final olursa o zaman dönsün ama Mandy,Mickey kesinlikle dönmeli diziyi güzelleştiren karakterler onlar ben onlar varken diziden zevk alıyodum.7.sezon mickey gelmese bok gibiydi açıkcası yeni karakterleri hiç sevmedim eskiler ayrıydı be (sean,lip'in son sezonki sevgilisi...)Ama dizi bitmemeli daha çok güzel gider daha lip-ian vb. evlenmesini görcez layn en az 3-4 sezon daha etsin ve Mickey tamamen dönsün.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık