"basitçe anlatamıyorsan, iyi anlamamışsındır." -albert einstein

Shameless tartışma forumu

Tüm Forumlar > Shameless > gallagher ailesinin bir üyesi olmak ister miydiniz?

yeni konu aç gallagher ailesinin bir üyesi olmak ister miydiniz?

ne kadar zor olsa da yaşadıkları öyle kardeşlere sahip olmak isterdim ben

kendilerini düşünenler ailesi

ben olmak isterdim.ne kadar fakir olsanda özgürsün.zaten günümüz türkiyesinin en büyük sorunlarından.ÖZGÜR OLAMAMAK

kesinlikle isterdim, bir kere birbirlerinin hep yanında olmaları bile yetiyor ailenin bir parçası olmayı istememe

Almayayım teşekkürler başa hep bela açan bi baba gidip bazen gelen anne ve başına buyruk psikolojik sorunu olan kardeşler.Dert istemiyorum başıma kurgu haliyle güzel bi dizi öyle kalsın :D

bence zor durumda olsalar bile birbirlerine her zaman destek oluyorlar ve bu bence çok hoş bir şey ve zaten günümüz de çevremize baksak o yaşlarda ki hiçbir erkek çocuğu böyle bir ailesi olsa eve gelmez umursamaz tüm zamanını kızlarla geçirir burada ki çocuklar da öyle gibi ama her zaman ailesine değer veriyorlar

kesinlikle kalabalık bir ailede olmak isterdim tam olarak hayalim olan bi aile anne ve babanın ayrı olması dışında ama öyle olsaydı da monica dizinin içine ederdi yani sonuç olarak kesinlikle isterdim bir Gallagher olmayı

dışardan izlemesi iyi ben almayayım haha. Ki bence çok çekici geliyo şuan herkese ama paranız yok, hamilelik derdi? çocuklar, uyuşturucu, hapishane? herkes bilgisayar başından ya da son model telefonlardan izleyerek tabiki de evet isterdim der :)

bende isterdim. her yönüyle

ben ısterdim gay abi yakısıklı abi ve bela kardesler aile super bence

zaten aileden biriyim :D

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık