"Sol elinle taş tutarken, sağ elinle tokalaş." - Frank Underwood

Shameless tartışma forumu

Tüm Forumlar > Shameless > shameless izleyenler olarak homofobiyi aştığımızı düşünüyorum

yeni konu aç shameless izleyenler olarak homofobiyi aştığımızı düşünüyorum

belki yanlış düşünüyorum ama shameless izleyenler olarak açık fikirli ve modern olduğumuzu homofobik olmadığımızı düşünüyorum.tabi ki türkiye'nin gerçekleri göz ardı edilemez ama lgbt'yi destekleyen biri olarak shameless izleyenlerin queer as folk dizisine de bir göz atmasını tavsiye ediyorum.bu diziyi tavsiye etmemin dizinin shameless'a benzemesiyle bir alakası yok çünkü benzemiyor.ama yine de komik bir dizi ve homofobiklerin bile günde 1 bölüm izlemesini tavsiye ediyorum.ben queer as folk'u çok beğenerek izliyorum ve muhteşem olduğunu düşündüğüm için tavsiye ediyorum herkes bu diziyle tanışmalı bence.iyi seyirler

aynn

Her insanın Homofobiyi aşması gerekiyor ..

aynen merinte ibne olalım hepimiz

Bide ibnelik diyorsunuz ya şuna deliriyorum.Çoğu dizide de bu şekilde çevriliyor şahsen ben çok rahatsızım bu durumdan

Ben aşamam bütün hücrelerimle homofobiğim ve bu açık fikirli olmama engel değil. Bunuda modernliğe bağladınızya :)

"Hani marjinal bizdik."CY :D

Homoseksüel insanlara nasıl saygı istiyorsanız Homofobik insanlara da saygı mı göstersek... Bana kalırsa homofobik biri saygı duyup homoseksüel birini provoke etmediği sürece o düşünceye saygı duyulmalı.

Homofobiyi aşmak eşcinsel olmak değildir. Sadece homoseksüellere saygı duymak demektir.

iyi o zaman shameless izleyen biri olarak sevgilinin önüne gelenle yatmasınada saygı gösterirsin umarım

Bence, bizim toplumumuzun Homofobiyi aşması gerçekten çok zor. İster Shameless izlesinler ister QaF... Ayrıca QaF gerçekten süperdi. Bence Dizilab'ın bünyesine de katması lazım.

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık