"ama şunu bilmeni isterim ki kendimi mutluyken düşündüğümde yanımda sen oluyorsun." -supernatural

Shameless tartışma forumu

Tüm Forumlar > Shameless > Sheila , karen , Namı değer jimmy ( jesse ) hangilerini özlediniz.

yeni konu aç Sheila , karen , Namı değer jimmy ( jesse ) hangilerini özlediniz.

Karen ve sheila ayrı güzeldi be . en başından bei mandy mi ne ondan nefret ediyorum zaten tipsiz embesilden .

Karen'i

Shelia , Mandy ve Karen ı özlüyorum...Bide Sammy. Umarım Sammyi çıkarmamışlardır diziden.En son hapse girmişti.

spoiler versene pezevenk

ulan jimmy ayrı şerefsizdi özledik be jimmy

İlk sezondaki Mandy.

MİCKEY GİTTİ DAHA NE DİYEYİM NE KAREN'I BE

Mickey baya uzun zaman hapiste gelse bile 1 bölüm ya da 2 bölüm görürüz maalesef. Benim favori karakterim Mickey'di cidden aşırı özledim. Altıncı sezon onun yeri çok belli oldu. O Caleb midir her ne haltsa hiç Ian'la hiç yakışmıyorlar. Ian'ın Mickey'i bu kadar çabuk kenara atması da hiç hoş olmadı, o hapishanedeki son ziyaret sahnesi içimi parçaladı resmen. Bi umut geri gelip Ian'ın önce ağzına sıçmasını, sonra tekrar Gallavich olmasını bekliyorum..

Shameless zaten hepsi kücükken güzel bir diziydi gecinmelerini konu alıyordu simdi fionanın sik merakı lip in alkolik olması ıan ın bipolar olması carl reis azılı bir suclu olması bunlar tadını kacırdı dizinin

Mickey ve Mandy çok iyidi ya keşke gitmeselerdi.Sheila,Karen,Jody,Sammi bunlardan nefret ediyodum iyi ki gittiler.Jimmy-Steve ve Chuckie'yide az seviyorum ama gelseler güzel olur.

Micky ve Mandy, gerisi fasa fiso

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık