"birini sevdiğinde kim ne derse desin savaşmaya değer." -pretty little liars

Sherlock tartışma forumu

Tüm Forumlar > Sherlock > 5. sezon ne zaman çıkıcak?

yeni konu aç 5. sezon ne zaman çıkıcak?

Arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim çünkü dayanamıyorum

5. sezon olmayacak diye biliyorum

5. sezon olmayacak başrol yani benedict bumberbatch'in çocuğu oluyor ailesine daha fazla vakit ayırmak istediğini söyledi.

benedict cumberbatch'in çocuğu doğdu zaten. Sanırım 5. sezon onayını almışlar ama karar yapımcılara kalmış bişey. Belki devam ettirmezler.

2019 diye duydum ama ... bilmiyorum sanırım baya bi olmayacak

4. Sezon 3.Bölüm baya final gibiydi benedict'in çocuğu oldu evet ama ikinci çocuğu bekliyorlar. 5. Sezonun olup olmayacağı belli değil ama benedict olmayacağını belirtti.

Ben 4. ile birlikte 5. sezon da onay aldı diye biliyorum ama kesin bir şey diyemem.

Henüz bir açıklama yapılmadı.

5. sezon başlasa nolur bi 2 3 yıl daha bekleriz birader o kadar heyecan yapma 2 3 sene o heyecanla yaşamak zorunda kalırsın o da şanslıysan yeni sezon çıkıcaksa

5.sezona dair bir bilgi yok.Ayrıca sırf Benedict'in yeni çocugu doğacagı için değil Benedict yıldızı gittikçe parlayan birisi ve gerçekten meşgul adam. Hem sadece Benedict değil yazarlar ve diğer oyuncularda meşguller. 4.sezon yayınlanmadan önce 4.sezonla sonraki sezon arasında uzun bir ara olması gerektiğini söylemiş Benedict ki zaten TFP'nın sonundan anlasıldıgı üzere TFP bir finaldi.Buna karşın son sahne 5.sezona açık kapı bırakmak içinmiş.Bana sorarsanız TAB gibi special bölümler olacaktır diye düşünüyorum.Yani 5.sezon şuan için belirsiz olsada uzun bir bekleyiş ardından dönecektir diye düşünüyorum ben :)

AMİN ALLAHUEKBER

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık