"+nasıl bir şey bu aşk? -biraz kafa sikici dürüst olmak gerekirse." -skins

Sherlock tartışma forumu

Tüm Forumlar > Sherlock > Final değil , Sezon Finali

yeni konu aç Final değil , Sezon Finali

Bu bölüm sezon finaliydi dizi bitmedi ,artık elbet bir gün yeni sezon başlar

https://www.cizgiroman.com/sherlock-5-sezon-onayini-aldi.html

4.sezonla birlikte 5.sezon onayını da almıştı zaten dizi final diyenlere inanmayın 5.sezon gelecek adım gibi eminim.

5.sezon onayı almış fakat yapmak istemezlerse yapmazlar :/ Buram buram final kokuyordu bölüm yani eğer 5.sezon çıkmazsa yarım kalmış olmaz buna karşın son sahnede Sherlock ve John'u yeni maceralara atılırken görmek sonraki sezona açık kapı bırakmak içinmiş :) Yani oladabilir,olmayadabilir. Yeni sezon kesin olarak olacak veya olmayacak demek için hiç bir neden yok.

Sezon 3 bölümden oluşuyor..nasıl ailesiyle ilgilenemiyor şaşırıyorum. Biz Türkler gün içinde bile kırk farklı şey yapıp herşeye vakit bulabiliyoruz bence.. bizi örnek alsın 5.sezonu bekleriz sıkıntı yok

bence final yaptılar çünkü yarım hikayelerin hepsini tamamladılar. Devam ederse de her bölümde bir hikaye çözerler
Bence yeni sezon yaparlarsa "O Kadın" üzerinden yapsınlar efsane olur

Ben daha bu hafta başladım bu diziye ama hep takip ediyordum diziyi Sezonlarının 2 yılda bir çıktığını filan biliyordum. Final yazısını gördüğüm için başlamıştım ve seviniyordum ben beklemeyeceğim filan diye. Sevincim kursağımda kaldı yani Ama bitmesin böyle bi dizi bir daha zor gelir.

Biterse ağır bir şekilde kahrolurum. Depresyona falan girerim.

Diziyi bitirmeme 1 bölüm kaldı. Hem izlemek istiyorum hem de elim bir türlü gitmiyor. Eğer finalse kendimi baya bir hazırlamam lazım.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık