"hepimize mutlu bir sona inanmamız öğretildi." -south park

Sherlock tartışma forumu

Tüm Forumlar > Sherlock > izlene bilirmi

yeni konu aç izlene bilirmi

dizi nasil bir dizi izlesem guzel olurmu bagamlilik yaparmi

İzleme izleme rezalet bi dizi. 3 bölüm izliyoruz 1 yıl bekliyoruz. Bazen 2 belki 3. Sonra yeni bölüm çıkınca eskilerini hatırlamak adına tekrar tekrar izliyoruz. Ama inan hiç sıkılmıyoruz bunu yaparken o kadar rezil bi dizi düşün yani. O yüzden sakın izleme bence :D

-bilir bitişik mi ayrı.
İzlenebilir mi ?
Elbette izlenebilir.

Tabii izlenebilir, ama izlene bilir mi o konuda pek emin değilim.

Doğru yazın yahu.

Böyle bi soru sormanı cahıllığine veriyorum

Sherlock Holmes okuyup bundan zevk alıyorsan sorman hata bence.

şakacı seni izlenebilir mi diyor yahu sherlock holmes bir aşk.

Bıkmadınız yahu bu soruyu her dizi altında sormaktan?
Hayır gündelik hayatınızda CERN'de mi çalışıyorsunuz? Gündüzleri atom parçalayıp geceleri kısa bir dizi arası vereceksiniz de doğru diziyi mi arıyorsunuz? Nedir yani sizin olayınız? Bir dizinin Pilot bölümünü izleyip sevip sevmediğine karar vermek bu kadar mı zor?

Bana biri açıklayabilir mi rica etsem şu konuları. Dizi sitelerinde kadrolu işe mi başladınız bir diziyle kontrat mı imzalayacaksınız da piyasa araştırması yapıyorsunuz? İzlediğiniz bölüm başına para mı kesiliyor ya hesabınızdan ondan mı bütün bu karmaşa, soru saçmalığı?

Dikkat çekme çabası mı nedir yani olayı? Başlamalı mıyım?

Türü anlayıp, konuyu kısaca okuyup bir Pilot bölüm izleyip karar veremiyor musunuz? Ortalama zeka seviyeniz nedir çok merak ediyorum.

Gerçekten tiksindim yeter artık. Sen başlama güzel kardeşim. İzleme sen bu diziyi.

Bence senin bir şeyler izliyor olman bile saçma ama çözümü yok. Sen normal hayatına devam et buralar gerçekten çok karanlık.

Teşekkürler.

Çemkiriş için topluluktan özür dilerim, artık sinirim zıpladı.

Bu yorumunu dizilab forum anasayfasına keske tamsayfa falan koyabılsek,her zaman herkesın gozunun onunde dursa da,gerızekalıca içi boş olan bu soruyu sormaktan vazgecseler bırtakım yetersız ve acınası bı bıcımde dıkkat cekmeye calısmak egılımınde olan ınsanlar,ınsanlarımız... @Rhizzu

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık