"+telefon çalıyor. -çılgın bir fikrim var anne. aç!" -the big bang theory

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > 3.sezon finali isak -spoiler gibi-

yeni konu aç 3.sezon finali isak -spoiler gibi-

Isak'ın koruyucu tavırlarını Sonja'nın Even'ı sinir eden ve onun bol bol şikayet ettiği davranışlarına benzetenler vardı yabancı hayranlardan. Ayrılacaklar 4.sezona dedikodusu bile çıktı. Ben şahsen o tavırlarını şakalaşmalarını çok tatlı bulmuştum ama düşününce çok mantıklı değil mi? Sonja Isak'a Even'ın ot içmemesi gerektiğini söylüyor Isak doğru mu değil mi bakmadan içmesine izin vermiyordu falan...

Mantıklı ama Even ve Sonja'nın asıl ayrılma nedeni Sonja'nın korumacı davranışları değildi. Sonuçta araları soğuktu ve üstüne Even Isak'ı sevmeye başladı vs. Onu da geçtim Isak ev arkadaşlarına Even'a göz kulak olun dedikten sonra Even'ın çok yüksek ihtimalle kızması lazımdı çünkü daha önce de Sonja'nın korumacı davranışlarından hoşlanmadığını söylemişti ama hiçbişey söylemedi sadece Isak'a bakıcılık yapmanı istemiyorum falan dedi (10. bölüm 5:28'den itibaren aralarında geçen konuşmaya bi daha bakın). Hadi bunları da geçtim diziyi izleyenlerin çoğu evak için izliyo ve dizi daha 1 yıllık falan izleyici kaybederler ve böyle bir risk alacaklarını sanmıyorum bence ayrılmazlar.

Ya o açıdan haklısın tabii bana da pek inandırıcı gelmemişti ayrılmaları falan ancak 4.sezona aralarını açılmış gibi girebilirler de sonradan düzelir.

konuya abone kullanıcılar 2

Yukarı Çık