"kızlar, erkeklerden daha çok kan görür." -game of thrones

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > Aksanı en iyi olan karakter?

yeni konu aç Aksanı en iyi olan karakter?

Sizce dizide hangisi daha güzel konuşuyor? Eva Bergen'den o yüzden söyledikleriyle benim duolingo'da öğrendiklerim farklı ekhjlksd (jeg yerine eg diyor mesela) Noora'nın telafffuzlarıyla benim duolingo'da öğrendiklerim aynı mı bilmem ama bence en güzel Noora konuşuyor.

Noora ve Vilde ikisine de bayılıyorum ya

noora!!

bence de noora onu özledim her sezon birini değil sadece Noora ve Eva ları göstersinler.. Isak çok tatlı ..

NOORA <3 <3 aynı zamanda en sevdiğim karakter sonra eva ve chris daha sonra ısak....

nooranın konuşmasını beğenmeyen tek benim galiba. öyle ki o konuşunca kalp krizi geçiriyormuş gibi hissediyorum böyle bi geriiyorum ya bu kız ne zaman susucak raddesine kadar geldiğimi de hatırlarım gerçekten 2. sezon bana dar geldi nasıl izledim hala hatırlamıyoum. Kendisinin noora olarak dizideki karakteri fazlasıyla hoşuma gitmesine rağmen oyunculuğunuda bir o kadar beğenmiyorum. ah birde kendisini kasmasa... Size önerim skavlan röportajını izleyin. skavlanda ki hoş ve sakin hali konuşmasına bayaa bi yansımıştı. izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

Noora ve Even'ınkini beğeniyorum ben, tınıları hoş

bence sana cunku aksani tam yerinde ne hizli konusuyor ne de anlayamacagimiz sekilde aksana bagliyor yani norvecce ogrenmek istiyorsaniz sana fakat aksan farki olrak noora

Noora aşkım tabikide .s

Noora'nın aksanı en iyisi bence.

Noora, noora, noora fdkgjdkgjd. Oturup "Nein" kelimesini 3024229429 saat noora dan dinlerim

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık