"gerçeklik, sırf sen ona inanmayı bıraktığın için ortadan kalkmaz." -hannibal

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > başlamaya değer mi?

yeni konu aç başlamaya değer mi?

başlamaya değer mi sizce? çoğu kişinin övdüğünü gördüm ve karar veremedim başlamak konusunda.

Açıkçası bu kadar övülmek üzerine insanın çok yüksek beklentileri oluyor bende diziye öyle başlamıştım ama abartıldığı kadar güzel bir dizi olduğunu söyleyemem. Sadece benim için devam etmemi sağlayan farklı karakterler, verilen mesajlar ve Türkiye'nin, müslümanlığın ön plana çıkartılmasıydı. Bence diğer insanları da bağlayan şey bu oldu. Alışa gelmişten farklı ama çokta güzel olduğunu söyleyemem kişisel fikrimce. Özellikle ilk sezon çok yavaş ilerliyor ama 3.sezon güzel, vaktin varsa ayırmalısın. Ama yoksa şansını daha güzel dizilerde kullan! Şimdiden iyi seyirleer

oturup 1 sezon bitirmelik dizi, insanı mutu ediyor izlerken. ben başla derim. 1.ve 3. sezonları 1er günde bitirirsin 2. sezonu da 2 güne yayarsın, 4 gününü ayırmaya değecek bir dizi olduğunu düşünüyorum. Pişman olmazsın bence.
This Is Us da öneririm, skamın verdiği etkinin bikaç katını veriyor bana.

ya yeter amk başlasam mı değer mi dizi nasıl vb. sormayın gına geldi başlamayı mı düşünüyorsun aç izle bu kadar basit ya dizilabde açılan forumların %89 u böyle sıktı amk artık sorup durmayın ohh rahatladım..

kesinlikle izlemelisin. özellikle 2. sezonu muhteşem ve ötesiydi

her yere bangır bangır yazıyom ama olsundu -diziye aralıgın 16sında basladım sabahladım ve 2 gunde tum sezonu bıtırdım iyi gunler-

2.sezonu sırf bol bol Noora izlicem diye severek başlamıştım ama çok sıkıldım ve baydı beni onun için 3.sezondayım şimdi ama 1.sezon güzeldi.

2. sezon favorin olacak. :) Başla bence çok çok mükemmel değilim ama ben sevdim. Hani ama yine de bir şekilde kendini izletiriyor.

bir şekilde bağımlısı oluyorsun.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık