"geleceğim nasıl olacak bilmiyorum ama şunu biliyorum ki seninle birlikte olacak." -the o.c.

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > Chris'in Sezonu (Erkek olan Chris)

yeni konu aç Chris'in Sezonu (Erkek olan Chris)

Arkadaşlar Chris'in sezonunun olmasını herkes çok istiyor fakat sebebini bir türlü anlayamıyorum. Chris'in yaşadığı herhangi trajedik bir olay yok. Eva ile olan ilişkisinden dolayı mı herkes Chris için sezon istiyor? Sadece merak ettim.

*SPOILER*
Vilde falan deseler anlarım sonuçta annesi depresyonda ve çok karmaşık bir yaşantısı var.

P. Chris'in yakışıklı bir erkek olduğunu düşünen izleyici sayısı oldukça fazla. Sezonunu istemelerinin, en belirgin sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Fakat yine de sezonu yapılsaydı içinde çok güzel konulara değinilebilecek bir karakter olabilirdi. Ama dizi final yapıyor. Son bölümler de izleyicileri memnun etmek için sezonunun yapılması çok istenen karakterlere biraz yer vermek istemiş olabilirler.

ben de p chris isterdim yani yaşantısını falan ailesi sorunlu diye biliyorum eski bölümlerde annesiyle ilgili bir durum vardı sanki ama bilmiyorum chriseva içinde izlenirdi veya neden popüler olmak için çok çabalamıştı veya şuan ne yapıyor falan ama final olduğu için üzülüyorum çok.... even da isterdim

Sezon istense bile boş istek olur çünkü dizi bu haftasonu temelli veda ediyor.

boşu boşuna bunları düşünüp yorulmaya gerek yok babuş dizi bitiyor zaten bu son sezondu

Vilde hakkında klip yapılmasaydı annesinin depresyonda olduğunu biliyor muydun?

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık