"biri nasılsın diye sorduğunda gerçek bir cevap beklemiyor." -the vampire diaries

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > diğer ülke versiyonları hakkındaki görüşünüz

yeni konu aç diğer ülke versiyonları hakkındaki görüşünüz

ben henüz fransa'yı izleyemedim ama aralarından en iyi o gibi duruyor. alman versiyon fena değildi ama oyuncu seçimi kötü ,isak 13 yaşında gibi felan duruyodu, vilde de çok iticiydi. italyan versiyonunda ise martino dışında cidden her karakter saçma sapan durmuş en leşi buydu keşke yalnız norveç versiyonuyla kalsaydı.

italya versiyonu bana göre eh işte. druck güzel değişiklikler yapmış fakat oyuncuları çok büyük duruyor. en iyisi açık ara fransız versiyonu bence. skam france'ı, skam kadar sevdim. karakterleri daha agresif, daha birbirine bağlı. çok hoşuma gitti benim.

fransa versiyonuna yeni yeni başladım. bence de aralarından en iyisi fransız versiyondu. benim diğer ümidim hollanda versiyonundan-ispanyoldan pek bir şey beklemiyorum açıkçası italyan versiyon saolsun. birbirinin klonu onlarca dizi yaratcaklar işte

ria

Yine de bu versiyonun üstüne yayınlanan diğer versiyonlarında hiçbiri
bir Jonas'ın gavatlığı olamaz, bir Isak Even olamaz, Noora'yı terk ettikten birkaç dakika sonra geri dönüp sarılan öpen William olamaz, umursamıyor gibi görünse de arkadaşları için her şeyi yapabilecek bir Sana olamaz... Kısaca Gökhan Kırdar - Yerine Sevemem

skam france bence de aralarında en güzel olanı william ı sevmem mesela ama charles i sevdim.Lucas ve Manon favlarım.Druck da fena deil ben de kikiyi sevemedim,Mia falan çok tatlı.Aslında yabancılar tarafından en çok italyan versiyon sevilmiş ama bende çok sevemedim ya Sana çok itici mesela,Eva da öyle neyse ümidim Skam Austin de

Kaç farklı versiyonu var?

xno

italyan veya diğer versiyonları nerden türkçe altyazılı izleyebilrim

@xno youtube'da var da telif yiyen bazı kısımlar kaldırılabiliyor, her klip 2 dakika gibi falan ve bazı klipler eksik olabiliyor. eğer ingilizcen iyiyse skamsubita diye google'da arat, orada skam'ın her versiyonununnhd ve inglizce altyazılısı var.

ben diğer versiyonları izlemedim ama şarkıyla editlenen videolarını izledim, bence en güzeli İtalyan olmuş. Gerçekten de en az orijinal Skam kadar seviyorum ve defalarca kez başa sarıp izledim. Sana biraz yapmacık konuşuyor gibi geldi bana İtalyan'ında ama genel olarak sevdim. Karakterler orijinal hallerine benziyor - genellikle-, mesela Eva'lar, Isak-Martino, ıı genellikle değilmiş ama olsundu wotrskhngşp

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık