"sana güvenen bir insana yalan söyleme. sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme." -dexter

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > FİNAL ÇEKİLDİ...

yeni konu aç FİNAL ÇEKİLDİ...

Dün Skam'ın final bölümü çekildi. İnanılmaz bir boşluk var sanki içimde. Görmeye hazır değilim. Gerçekten çok ama çok özleyeceğim. Benim için bir gençlik dizisinden daha fazlası oldu. Yine söylüyorum belki yüzüncü defa: Ben bu dizinin final bölümünü hep tüm karakterler bir arada, o samimiyet ve dostluk havasında düşledim. Finalden dolayı üzgünüm ama biraz da uzatmadıkları, cılkını çıkarmadıkları için de mutluyum. İçim buruk olsa da mutluluk tablosuna en yakın olan şeyi görmek istiyorum. Bu arada oyuncular gayet şık giyinmişlerdi, kesin bir kutlama ya da parti tarzı bir ey göreceğiz son sahnede. Hayırlısı. En başından beri burada olduğum için hislerimi sizlerle paylaşmak istedim. Skam'la kalın!

ya ağlarım yapma be

kaçıncı bölümde bitecek acaba? biliyor musunuz?

Son iki diye biliyorum :/

10 bölüm olacaktı. Yani maalesef kaldı bir. Haftaya hem üzüntüden hem de mutluluktan ağlatmalarını bekliyorum.

Skam bir diziden fazlası. Yeni bi pencere, yeni bi bakış açısı. Dizinin bitecek olmasını kabul edemiyorum ben de ve son bölümün uzun olacağını düşünüyorum. Doya doya bitirecekler gibi geliyor. Veee Eskild için bir sezon görmek isterdim. Yüreğim buruk.

yaa dizinin cılkını çıkartsalardı bile izlerdim ben . içim gidiyo be

dizinin final olacağına emin misiniz final olacağına dair hiçbir yazı görmedim

skam 9 bölüm mü yayınladı ben 8 tane izledim ve çok saçma bir şekilde bitti bence o kadar güzel olan dizi böyle bitmemliydi william geldi mail için teşekkürler dedi ve bitti neden ama nedem

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık