"bir lider nereye gittiğini bilmeden, önderlik edemez." -lost

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > FINALIN SAÇMALIĞI ?

yeni konu aç FINALIN SAÇMALIĞI ?

1 GÜN ÖNCE EVAYA AŞIK OLAN CHRIS NASIL HEMEN EMMAYA AŞIK OLDU ACABA BUNUN MANTIĞINI AÇIKLAR MISINIZ

ÇÜNKÜ TAM BİR FUCKBOY

demekki evaya aşık değilmiş

ya sanki ben yaşamışım gibi üzüldüm

işte bu yüzden en başından beri Jonas diyorum

vallaha ben de en başından beri jonas diyodum. yani düşününce tamam chris çok tatlıydı falan ama yani fuckboydu yani. evaya aşkla bakması falanda yalanmış belli ki. jonas evayı birinci sezonda biraz üzmüştü ama ayrılıkları çok saçmaydı bence onların.

Chris'in Eva'yı sevdiğine hiç inanmamıştım zaten. Once a fuckboy, always a fuckboy... Eva da onu sevmiyordu. Jonas&Eva olayına çok sevindim dfsdfds

Finalde o kadar güzel ve önemli sahneler varken Chris ve Emma'ya takılmak<<<

finali bana nedensizce how i met your mother'ınkini anımsattı :')

Chris, Eva'dan hoşlanıyordu ve cinsel birliktelik yaşadıkları için de ona karşı bir çekim hissediyordu. Cinsellik yaşamak demek değildir ki o kişiye aşık. Zaten, William bunu güzelce dile getirdi Chris'e, o an geldiğinde anlarsın dyerek. Kankası William bile Chris'in Eva'ya aşık olduğuna inanmadıysa demek ki Chris aşık değilmiş. Emma'yı gördüğünde ise karşılıklı olarak ilk görüşte aşık oldular.

Karakterlerin mesajlaşmalarına dikkat ederseniz anlarsınız. Chris, Jonas'a "Eva'dan biraz hoşlanıyorum" dedi ve mesajın sonunda "hahaha"lar vardı. Jonas, Vilde'ye sorduğunda, Vilde ise "Eva biraz aşık olabilir Chris'e" dedi. William ile Chris mesajlaşırken Chris "sanırım" kelimesini kullandı. Ve William'a Chris ve Eva'nın Noorhelm'e benzediklerini söyledi, kaçan kovalanır mantığından yola çıkarak. William ise aradaki farkı "biliyorum" diye açıkladı. Yani, gerçekten aşıksan, o an geldiğinde "sanırım", "biraz" demezsin. "Biliyorum" dersin. Duygularından emin olursun. Hepsi bu.

@hannarialison william'la chris'in mesajlaşmaları ne zamandı ben hatırlayamadım şu an

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık