"+sevgili tanrım, bütün bunların parasını biz ödedik, hiçbir şey için teşekkürler!" -homer simpson

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > herman ve thomas'ın diziden ayrılması

yeni konu aç herman ve thomas'ın diziden ayrılması

S4'ün penetrator chris olması beklenirken herman'ın annesi dün igde bir fotoğraf paylaştı ve açıklamasında hermanın askere gideceği yazıyordu yani s4'de büyük ihtimalle o yok thomas ise diziden çıktı başka bi fizide oyanayacağı için üzülerek söylemek isterim ki noorhelm gibi muazzam bir çift yok oldu + eva&chris beklerken o da olmayacak yine büyük ihtimalle s4 de even konu olarak alınılır yine evak olur yada sana konu olarak alınılır bilemiyorum bu ay içerisinde fragman çıkacak olması lazım o zaman belli olur her şey

Ben vilde olur diye düşünüyodum

thomas hangi dizide oynayacak biliyor musunuz ??

Annesinin hesabı ne acaba ?

"Sana" sezonu istiyorum o kızda ne cevherler var

yabancı fanlar s4 için Sana'ya kesin gözle bakıyorlar.Ama Chris ve Eva'yı çok istemiştim :(

Evak çiftine bayılıyorum ama Allah rızası için even olmasın be :( zaten yeterince evak izledik ben kızları daha fazla görmek istiyorum.chris ve eva görmekde istiyordum acı haberi alana kadar..

yeni sezon even olur inşallah <3 <3

even olcak seklinde bir cok yorum var bir cok istek ve söylenti var fakat tabiki eveni cok seviyorum onu da grmek isterim ama linn yani su depresyondaki kız eskild ve noora nın ev arkadası o anlatılsa çok ilginç olmaz mı depresyona neden girdiğini ya da depresyondan çıkış hikayesini görebiliriz hoş olurdu

Şuan üzüntüden ne yapacağımı bilmiyorum. Skam'a Herman için başlamıştım, karakterleri çok az göstermeleriyle zaten hayal kırıklığını uğramıştım. Şimdi de bu... Ya lütfen doğru değil filan desin biri ya. 4. sezonun Chris olmasını deli gibi bekliyordum.

Of iki favori karakterimin yeni sezonda olmadığını öğrendim şuan yıkıldım

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık