"+ben burada gizli oda falan göremedim. -bu yüzden gizli oda deniliyor zaten." -supernatural

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > Isak (Tarjei Sandvik Moe)

yeni konu aç Isak (Tarjei Sandvik Moe)

Çok merak ettiğim bir şey var. Acaba Tarjei Sandvik Moe gerçek hayatta da gay mi? Bir bilgisi olan var mı? Aklıma takıldı.

dimi ya rolü harika yapıyor insan şüpheleniyor gerçi ben henrik'den de şüpheleniyorum

bi röportajda dizide oynadığım gençlik hayatı gerçek hayatımınkinin aynısı gibi benzer olaylarla falan karşılaşıyorum demişti ama valla ben de bilemiyorum ve çok merak ediyorum

ararkadaşlar gerçek hayattada gay kendisi... İlk öğrendiğimde hafif bir üzüntü çökmedi değil ama bir yandanda çok mutlu oldum çünkü kendisini kızlardan çok erkeklerle şipliyorum. hele 2. sezondaki sara ile olan ilişkisinede bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Gerçekten hiç yakışmıyordı...

ama dikkatimi çeken nokta Tarjei'nin, Emma'yı öpüş şekliyle Even'ı öpüş şekli çok farklı. Emma'yı daha tutkulu öpüyormuş gibi geldi bana bilmiyorum

onu bilemem o kadarına dikkat etmemiştim. Ama gerçek hayatta da gay olması beni neil patrick harrisin gay oldğunu ilk öğrendiğim zamanki hislerime götürmüştü...

Değilmiş maalesef. Kıskançlıktan öleceğiz kızlar..

Norveçliler özel hayatları konusunda gizlidir. Yani özel hayatlarını göz önünde yaşamayı sevmiyorlar, ünlüleri bile. Tarjei daha yeni aktör ve aynı zamanda bir öğrenci, ve de daha henüz 17 yaşında. O yüzden özel hayatı ile ilgili bir açıklama yapmaya gerek duymuyor.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık