"+çok parası olabilir ama asla sahip olamayacağı bir şey var. -nedir o? +bir dinazor." -the simpsons

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > Nereden izleyebilirim?

yeni konu aç Nereden izleyebilirim?

Google Drive linki dışında başka nereden ingilizce altyazılı olarak izleyebilirim?

türkçe alt yazısı 6.bölümden sonra yok :( yüklenecek mi yoksa yarım kalan dizilerimin arasında mı yer alacak

Benim bildiğime göre elinden geldiğince çeviriyorlar, bir sürü dizi olduğu için 1 günde 5-6 bölüm bekleyemeyiz tabii ama günde 1-2 bölüm çevirilecek diye biliyorum ben. Geri kalmamak adına bir siteden ingilizce altyazı ile izlemeye başladım fakat yoğunluktan dolayı her istediğimde izleyemiyorum ne yazık ki... O yüzden beklemek lazım.

hee çevrilecekse sıkıntı yok :D eğer çevrilmeyecekse hazır başındayken bırakayım :D

@redcakee İngilizce altyazılı olarak izlediğin sitenin adı ne acaba ? ve 2. 3. sezonları var mı?

İngilizce altyazı bizde de mevcut alternatifler kısmından seçebilirsiniz. Ve evet çevrilecek tek kişi çeviriyor gördüğünüz gibi elimizden geldiğince her gün eklemeye çalışıyoruz.

ingilizce altyazılı sekliyle 2. sezonu yükler misiniz?

2. ve 3. sezonu ingilizce altyazılı nereden izleyebilirim?

@LemmyKilmister diğer sezonlarında İngilizce altyazılı halini yüklemeniz mümkün mü? beklemekten çürüyeceğim çünkü:(

3. sezon ingilizce altyazılı ne zaman yüklenir acaba ? hiç biyerde bulamadım 3. sezonu

merakla 3. sezonu bekliyorum. İngilizce altyazılı eklerseniz çok iyi olur

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık