"+çok parası olabilir ama asla sahip olamayacağı bir şey var. -nedir o? +bir dinazor." -the simpsons

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > Norveççe

yeni konu aç Norveççe

Kızların konuştuğu Norveççe dili çok güzel değil mi ya? Çok güzel konuşuyorlar. İnsanın Norveççe öğrenesi geliyo.

evet, katılıyorum. ben daha önceden meraklıydım zaten dizi tadı tuzu oldu:) eğer önümüzdeki sene gidebilirsem düşünüyorum gitmeyi, toefl falan yeterli olursa türkiyeyi bırakır orada okurum üniyi :)

almancaya çok benziyor muhtemelen coğrafi konum dolayısıyla bide aryan ırkına mensup olduklarını iddia ediyordu almanlar inanmaya başladım bu teze

İngilizceniz iyiyse rahatlıkla öğrenebileceğiniz bir dil bence.

almanca gibi kaba ama ingilizce gibi anlaşılır bir dil. benimde baya hoşuma gitti. iki dili harmanlamışlar sanki :d

Ben öğreniyorum zaten. (: Hem İngilizce'de hem Almanca'da akıcı olduğumdan çabucak kavrayabildim dili.

Çok tatlı bir dil ama tıpkı İspanyolca'da olduğu gibi çok hızlı konuşuluyor ya ben de boş zamanlarımda biraz öğrenmeye çalışıyorum :) İngilizce ve Almanca'yla gerçekten çok benzerliği var. Boş zamanlarım daha fazla olsaydı üzerine düşerdim

İngilizce almancayı birleştirmissin gibi çok güzel ben açıkçası öğrenmek istiyırum internet üzerindeki kurslara katılıp sonra kursuna gitmeyi hedefliyorum :)

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık