"birileri onu elimden aldı ve bıraktığı boşluğu kimse dolduramadı." -game of thrones

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > SKAM'I ÖZLEYENLER VE BAŞLAMAYI DÜŞÜNENLER OKUSUN

yeni konu aç SKAM'I ÖZLEYENLER VE BAŞLAMAYI DÜŞÜNENLER OKUSUN

İzlediğim onca dizi arasında bağlandığım, her geçen gün daha da özlediğim tek dizi.. Nasıl atlatacağımı hala bilmiyorum, başka bir diziye başlayamıyorum çünkü biliyorum hiç biri bir Skam değil, olamaz da zaten. Bitmeseydi diyorum. Sezonlar boyu devam eden saçma sapan klişe diziler varken bu dizinin 4 sezon sürmesini aklım almıyor. Ama belki de bunu bu kadar özel kılan şey de budur. Az ve öz. 4 sezonda bize her duyguyu tattıran, Eva, Noora, Isak, Sana ve diğer tüm karakterler aracılığıyla bize çok önemli mesajlar veren Skam'a teşekkürler. Ve evet, hiç zaman kaybetmeden başlayın derim. Hoşçakalın...

Cidden neden 4 sezon? Bu kadar izlenmişken ve sevilmişken daha uzun olmalıydı. Konusu ve içeriği gerçekten çok iyi ve oyuncuları çok sıcak geliyor. Keşke devam etse :/

Bir şey ne kadar güzel olursa olsun uzatıldıkça cılkı, boku her şeyi çıkar. Ben de çok üzülüyorum başka karakterlerin sezonları olamadığı için ama bir bakıma da tadında bırakıldı diyebilirim. Üstelik yeni sezon olsaydı herkesi bir arada görmek zor olurdu, kimisi üniversiteye kimisi başka yerlere gidicekti. Öyle olunca tadı da kalmazdı.

wut

Katılıyorum.Glee'de de aynısı oldu.Bazen bazı şeyleri özlemek daha güzel.

Arada özell bölüm vb. gelirse özlemimiz de geçer güzel olur.

bende çok fazla özlüyorum keşke bu kadar hızlı bitirmeseydim deyip kendime kızıyorum resmen.

bitmesinin en büyük sebebi senarist hanım ın , dizinin abd de çekilecek olan uyarlamasında görev alacak olması. bu sadece bir söylenti ama 7-8 sezon olarak planlanan bir dizinin alel acele bitirilmesi bana kalırsa bu sebebe dayanıyor.

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık