"şeytan ayrıntıda gizlidir." -hannibal

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > skama benzer dizi

yeni konu aç skama benzer dizi

Skama benzeyen dizi varsa önerebilirmisiniz acaba

skins, shameless

skam çok güzel bir gençlik dizisi ,bağlantılarıyla her şeyi mükemmel ,benzer olarak skins evet o da gençlik dizisi ancak konu olarak aşırı söylendiği söylenemez böyle güzel arkadaşlık dizisi arıyorsan eğer skam daki gibi bir bağ olan falan how ı met your mother .

Skins Skam'a benziyor.

Aga Skam a benzer dizi bulamazsın. Skins abartıya kaçıyor bazen. Age of Youth diye bir Kore dizisi var. Aynı yurtta kalan üniversite öğrencilerini konu alıyor. Onu tavsiye ederim.

Skins bir efsanedir ve olaylara gerçekçi bakar skam ise herşeyin çok güzel gösteren bir dizi şu iki diziyi kıyaslayıp durmayın çünkü Skins çok daha iyi skamdan
sadece ikisidi gençlik dizisi konuları tamamen farklı.

SKİNS > skam

skins skam a benzeiyor skam skins e benziyor şunu bi anlayın skinskendi başına mükemmel bi dizi ve gerçekten hayattaki zorlukları gösteriyor ama skam her şey mükemmelştiriyor ve skam ın skins den özenilenerek yapıldığını düşünüyorum hem skam ın izlenme yaşı düştü kime sorsan skaaağğm aşkıığm ya çok güzel ama yaşları 11 umarım şu ergen bozuntuları yüzünden skinste öyle olmaz ... hadi eyw.

Skam'a benzer Skins diyolarlar lakin izlediğim 2 bölüm kadarıyla ben pek beğenemedim Skins'i belki ilerde güzelleşir bilemiyorum ama.

arkadaşlar yazım yanlışlarından kornea kanseri olduysanız so sorry

Herkes Skins demiş. Bence de Skins güzel ama bir de Freaks and Geeks var. Bu da güzel. Bunu da izleyin.

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık