"bir insana yapılacak en büyük kötülük ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir." -friends

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > Vilde hakkinda!!cok sasiracaksiniz!!

yeni konu aç Vilde hakkinda!!cok sasiracaksiniz!!

bildiginiz uzere vilde cok sinir bozucu biri,peki neden?vilde aslinda kucukken kacirilmis ve bir ormanda maymunlar tarafindan buyutulmus.orda gunyuzu gormemis,insan nedir bilmemis.10 yasindayken ormandan kacmis ve bir araba ona carpmis.araba carpinca hafizasini yitirmis ve bir aileye evlatlik verilmis.orman hakkinda hicbir sey hatirlamiyormus.ailesi onun tuhaf davranislarini gorunce ondan korkup onu klise avlusuna brakmis ve geliriz diyip gelmemisler.bu sure zarfinda yetimhanede kalan vilde orda noora ile tanismis.noora ailesi tarafindan terk edilmis.cok iyi arkadaslarken vilde 2.sezonda william konusunda nooradan kazik yemis fakat uzuntusunu hep gizlemis.noorayla 7.sinfita birlikte olan ve onu terk eden cocuk ise su an vilde ile sevgili.bunu ogrenen vilde cok uzulur ve noora yuzunden intihar eder(gelecek bolum.ups spoi verdim)noora bunu mektup sayesinde anlar.dayanamayip londraya william ile takrar kacar.sana yousef ile evlenir ve 12 cocuklari olur,birinin adini vilde koyarlar.eva elias ile sevgili olur chris ise vildenin verdigi uzuntuyle kendini eve kapatir.2 ay sonra nooranin oldugunu haber alirlar,araba kazasi gecirmistir.yalniz kalan william chrise yurur(erkek chris) ve sevgili olurlar.boylece dizi bitmis olacak.YAYALIM!!!!

Bence çok saçma böyle bir şeyin olacağını düşünmüyorum. Hem nereden biliyorsun ki ?

asdfghjklş bende ciddi ciddi okudum bunu assdghjukkk

okumaya devam ettim mal mal jsfogdfngadnovgfa

https://youtu.be/Z-wj7uoTV2c bu video vildenin klibi... Gerçekten çok zor hayatı varmış, ben de çok üzüldüm vildeye

hahaha fıkra gibi olmuş :D

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık