"hani bir his vardır ya böyle, nasıl söylesem mutlusun ama değilsin gibi.." -how i met your mother

Skam tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skam > William'ın diziden ayrılması

yeni konu aç William'ın diziden ayrılması

Facebookta yabancı fan sayfalarında gördüm oyuncu resmi açıklama yapmış karakterimi çok sevdim ama hayatım boyunca bu işe devam etmeyeceğim gibi bir şey inanmak hiç istemiyorum :( NOORHELM :'(

Resmen tüm 3.sezon boyunca William'ın dönmesini bekledim. Hatta 4. sezonda döneceğine dair umudum bile vardı... :(

Bende bir umut bekliyordum ta ki resmi açıklama yapılana kadar.En azından Chris'in hikayesi anlatılınca nasıl olsa en yakın arkadaşı diye William'ı mı da görürüz diyordum :( Hem devam eden bir hikayeden neden çıkıp başka bir diziyle anlaşma yapmış anlamış değilim :(

NEEEE!!!! hayırr gidemez noorhelm...

Chris'in sezonu olacağı kesin mi peki?

Kesin değil bildiğim kadarıyla ama bence bir dahaki sezon Chris olacak. Umarım geri döner. :(

Olsun ya hem Eva ve diğer kızları da daha çok görürüz 3. sezon hep gözüm onları aradı :/

üzdü ya :( yeni sezonda bende erkek olan chris'i bekliyorum aslında even yapmaları için her şeyi verirdim ama imkansız gözüküyor yapsalar bile ard arda gelen sezonlarda olmaz
sanki chris olur

:(

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık