"söz veremem ama denerim, denemeyi denerim." -bart simpson

Skins tartışma forumu

yeni konu aç 3.Sezonda

2.sezonun sonuna kadar izledim ve okuduğum yorumlarda 2.sezondan sonra bütün dizi effy ve arkadaşlarıyla ilgili olacağı ve dizide bütün kadronun değişeceği yazıyordu. Doğru mudur? Eğer değilse diziye devam edeceğim.

Kadro değişse bile michelle tony maxxie anwar jal sid hiç çıkmıyormu?

Arkadaşlar önceki kadro tamamen değişiyor evet, ama Effy ile beraber devam ediyorsunuz. Kesinlikle bırakmayın. Her ne kadar bende aynı durumu yaşamış, ilk başta karakterlere ısınamamış olsam da 3. ve 4. sezon da çok güzel.

3 ve 4 1 ve 2 den daha güzel önyargı yapmayn lütfen

beni 3. sezona başladım ve bitirdim, ilk 2 sezonun tadını vermiyor bu bir gerçek. ama yinede 3 ve 4. sezonda iyi. 5 ve 6'yı bilmiyorum ama ilk 4 sezonun hatırına izleyeceğim.
ayrıca effy'nin arkadaşları değil, 2. jenerasyon. sadece 2. jenerasyonda effy'de var.

arkadaslar 3 ve 4 .sezonlar bana gore en efsane sezonlardı 1. ve 2. sezonun yerini aratmıyacagından emin olabilirsiniz

dizi prensibleri gereği buyudukleri için 2 sezon sonra kadro postalanıyo hem 2 sezon da bi kadro değişmesi mantıklı uzatcaz diye bozmuyolar diziyi )

Effy,my lover ..
Çok acı çekti çok dizide:((

ilk jenerasyonun yerini hiçbiri tutamaz 3. sezonun özellikle ilk 2 bölümü AŞIRI sıkıcıdır cooku seven biri olarak söylüyorum kendi bölümü vasattı

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık