"+çok parası olabilir ama asla sahip olamayacağı bir şey var. -nedir o? +bir dinazor." -the simpsons

Skins tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skins > 5 ve 6. sezon

yeni konu aç 5 ve 6. sezon

5. ve 6. sezonu izlemelimiyim . diğer sezonları 2 kere bitirdim ama effy den sonra 5 ve 6 ya baslayasım gelmedi . sizce baslamalımıyım ?

başlamasan da olur aslında, direk 7. sezona geçebilirsin. zaten 7. sezonda sadece ilk 4 sezondaki karakterler var sorun olmaz

bence başla effy favori karakterim ama en az onun kadar güzel karakterler var 5.sezona alışamayabilirsin ama 6.sezon muhteşem

5. ve 6. sezonlar ağza sakız olmuş, duyan ay çok kötü yaa diyor. Bazen burada bakıyorum, daha 2. sezonu falan izliyorlar daha. Asıl 7. sezon bana göre serinin en berbat sezonudur, olgunlaşan karakterlere rağmen hikayeler tamamen saçmalamıştır. 5 ve 6. sezonlarda yer alan 3. neslin hikayesi de derindir, 1. nesil kadar iyidir de. Kesinlikle izle derim.

çoğu skins izleyicisi gibi ben de 1 ve 2.sezonu sevip, 5 ve 6 'dan pek hoşlanmayanlardanım. 6'nın ortaları gibi bırakmıştım,şimdi tekrar izliyorum. Aslında çok da kötü değildi,6 da biraz düzeltiyor gibiler. İzle derim.

3. serinin 1. sezonunda bence karakterler tam oturmamışdı nick çok saçma duruyodu rich saçları falan berbatdı ) ama galiba 3 seriden favorim fitzgerald olucak )

kimse dogru duzgun begenmesede bence bu iki sezon en guzeli 3-4 kere bitirmişligim var

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık