"bu okullar insanları gerizekalıya dönüştürüyor." -freaks and geeks

Skins tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skins > Best of Best

yeni konu aç Best of Best

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Kesinlikle izlediğim en iyi dizi 2 sezonda bir değişen kadrosu son sezonlarda eski karakterlerin görünmesi ilk 2 sezonu izliyorsunuz tony işte bu adamım diyorsunuz 2. sezondan sonra gidiyor başkaları geliyor izlemicem diyorsunuz bi bakıyorsunuz bu sefer ordaki bi karakteri sevmişsiniz onlardan biri ölüyor şimdi nolcak derken dizi kendini izlettiriyordu sizce nasıl bir dizi kalkıp game of thrones daha iyi gibi şeyler yazmayın pls

her seferinde yok artık bu kadar saçma bitemez dedirten sonrada aslında hayatında saçmalıktan ibaret olduğu hatırlatan yegane dizimiz hele rise kısmıyla gönlüme taht kurmustur

yeri çok ayrı olan bir dizi gerçekten her iki sezonda bir jenerasyonlar değiştikçe siz de değişiyorsunuz hızlı hızlı değil yavaş yavaş izleyin yoksa benim gibi her sene baştan izliyorsunuz

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

1. Jenerasyon İlginçti. Karakterler güzeldi belli özellikleri ön plandaydı. 2. jenerasyon favorim. Effy var sonuçta :D. 3. Jenerasyonda 2 3 tane çok iyi düşünülmüş karakter vardı ama kurgu bence yakışmadı. 3 olmamış.

bana sadece son sezon vasat geldi ona rağmen 6 kere bütün sezonları izledim Tony effy ve cook favorilerim

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık