"yeah mr. white! yeah science!!!" -breaking bad

Skins tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skins > Sezon 1-2 Zirve mi?

yeni konu aç Sezon 1-2 Zirve mi?

2.Sezonu bitirdim ve içimde büyük bir burukluk var. Karakterlere bağlanmak çok iyi hissettiriyor fakat sonu? Her zaman hüzün olacak... Açıkcası 3.Sezona bakıyım dedim fakat sanırım devam edemeyeceğim. Sizce zirve 1. ve 2. sezon muydu? Tamamını izlemiş kişilerden bunun yanıtını almayı isterim,teşekkürler.

ilk iki sezonu sevdiysen devam et ama birden izleme, yavaş yavaş izle daha güzel oluyor. diğer sezonlar daha güzel emin olabilirsin. 2 sezonda 1 karakterler değiştiği için ilk başta ısınamayabilirsin ama izledikçe favorin olabilir

Aynen ya, insanın içinde bir burukluk kalıyor çünkü karakterlere çok ısınmıştım bende. Ama izlemeye devam edince bi sıkıntı yaşamadım :) Yeni gelenlerde iyiydi.

kessinlikle 1-2 en iyi sezonlardı. favori shipim de cas-sid

kesinlikle.

3 ve 4. sezonu da effy ve cook izlettiriyor ama yine de 1 ve 2. sezon yerini tutmadı

evet

Bence de 1-2 zirve ama öbür sezonlar da gayet güzeldi. Öbür jenerasyonları yeni bir diziye başlıyormuş gibi bir bakış açısıyla izlersen, emin ol öbür sezonlardan da belki ilk jenerasyon kadar zevk alamasan bile zevk alırsın.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık