"aşk mı? ne yararı var. tamamiyle hüzün kaynağı." -skins

Skins tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skins > skins 7.sezon

yeni konu aç skins 7.sezon

şimdi ben ilk 4 sezonu izledim ilk 2 jenerasyon baya iyiydi ama 3. ye katlanamadım o yüzden 5. sezon 4. bölümde bıraktım ve 7. sezonda bazı eski karakterlerin olduğunu öğrendim. yani ben 5 ve 6. sezonu atlayıp direk 7 yi izlesem kafam karışır mı?

5. ve 6. sezondaki karakterler 7 de varmı ?

Hayır 5 ve 6dakiler yok. Cassie, Cook ve Effy var

aynen işte 5 ve 6 dan öncekiler

izleyen biri varsa cevaplayabilir mi ne yapsam bilemedim

ben izledim gayet de güzel bence izlemelisin :)

7.sezonda abartılacak birşey yok ama sırf Kaya için izlenir

sırf kaya içinmi izlenir ??? kimse kusura bakmasın naominin hikayesi olmasa effynin olduğu bölümler çöp resmen 7.sezonun en güzel bölümleri rise dır cookun girişteki sözleri filan etkileyici ayrıca adeta bağırarak ben buradayım diyerek oyunculuğunu gösterdi film tadında 2 bölüm izletti bize

Bir yerde okumuştum. 7.sezon en çok merak edilen karakterlerin hayatlarına nasıl devam ettiklerini gösteren bir sezon. Effy Cassie Cook oynuyor.

herkes nedense 1. ve 3. sezonun karakterlerini falan beğeniyor. Ben de aksine 5.6. sezondaki karakterlere bayılıyorum. İlkler harika tabii ki ama yani hepsi o kadar güzel ki.
7.Sezon, Skins'e hiç yakışmamış.Boş ve gereksiz. Effy,Cook ve Cassie'nin ergen hallerinden sonra nasıl sıyrılıp geldiklerini anlatmışlar ancak diğerleri nerde?
7.Sezon skins değil de başka bir şey gibi. Sevememiştim.

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık