"birini sevdiğinde kim ne derse desin savaşmaya değer." -pretty little liars

Skins tartışma forumu

Tüm Forumlar > Skins > Yardım Lütfen ! Shamless vs Skins

yeni konu aç Yardım Lütfen ! Shamless vs Skins

Arkadaşlar shamless bana göre efsane bir yapıt .. ve Skins adlı diziyi yeni gördüm konusuna bakılırsa o da bir komedi dizisi . izleyen arkadaşlar varsa Shamless kadar güzel mi başlıyım mi ? Cevap verirseniz çok sevinirim..

arkadaşlarım bana skins'i önerdiklerinde çok efsane bi dizi çok güzel izle falan dediler açtım ilk bölümünü oturdum izledim sonra sezonu bitirdim ama abartılcak bişey yok shameless kadar iyi değil ayrıca shamelessle alakaları yok dizinin tamam seks uyuşturucu var ama shameless aile şeysi sonuçta

Shameless'ta komedi üzerine daha çok duruluyor gibi yani sonuçta bir aileyi anlattığı için daha farklı.Skins 'te her bölümde farklı birinin gözünden bakılıyor o yüzden daha dramatik ağlatmasa bile depresif yapıyor insanı yani ikisi çok farklı

dram konusunda skins shamelessı 10 a 20 ye katlar ama komedi konusunda shamelessta frank , carl , kevın ön plana çıkıyor skinste ben komedi olarak sadece cooku görüyorum

Skins Gençlik dizisi arkadaşlığın anlatıldığı bir dizi
Shameless ise ailenin anlatıldığı bir dizi. Shameless her ne kadar komedi olsada son sezonlarda drama bağladı fakat skins komple dram tabiki cook haricinde :D

skins dram shameless komedi için

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Skins daha çok depresif,shamelessta sadece 4.sezon depresif geçmişti ve aralarda Gallavich sahneleri üzüyor son sezonlarda.İkisini de izliyorum ikisininde yeri ayrı.Gerçi Skins bitti ama olsun hala unutamadığım bir dizidir yine de.Seks ve uyuşturucudan ibaret gören bazı insanlarda var,yüzeysel izleyiciler onlar.Eğer yüzeysel izlemem ardındaki acıyı ve anlamı görebilirim diyorsan izlemeni öneririm diğer şekilde her ne kadar en sevdiğim dizilerden de olsa vaktin boşa gider açık konuşmak gerekirse.

Spoiler Shameless'la ilgiliydi bu arada izlediğin için gönül rahatlığıyla okuyabilirsin

ya spoiler shamelessla ilgili bakabilirsin dediğimde bile yanlışlıkla spoi butonunu basmışım pardon

O da güzel ama ilk 2 sezondan sonra yeni bir hikayeye başlanılıyor.Eski ana karakterin kardeşi başrol oluyor falan :s olmasa iyiydi
Bayıcı İngiliz aksanına dayanabilirsen izle derim Shameless tarzında dram komedi pişman olmazsın

shameless dan çok farklı dizi bi süre sonra komple dram dizisine dönüyor

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık