"şiddet kendi iyiliği için hiç bir sonuca varamaz." -oz

Smallville tartışma forumu

Tüm Forumlar > Smallville > Ahlak kusucam artık!

yeni konu aç Ahlak kusucam artık!

Superman movie ve comicslerinde bile bu dizide olduğu kadar ahlak kuralı yoktu ilk izlediğimde bu kadar baymamıstı dizi ama artık nutuk atmasın diye 8.sezondan sonra ileri sara sara izliyorum baydıda bayıyor ilk çıktığı yıllar ne kadarda heyecanla bekliyorduk yeni bolumlerını...

7. sezondayım aynen öyle kardeşim birde clarkın sürekli aynı kıyafetleri giymesi ne kıl oldum :D

Çiftlik çocugumuz kendine yakışanı bulamadı henüz :) @ilkerco

sikerim dizinin ilk sezonları eziyet gibi ilk kez izliyorum ama hep aynı şeyler amk ne zaman düzelcek

@RedBlue, valla karşim ne kadar işsiz olduğumu sen düşün sardırmadan izliyorum çünkü beeeen süperişsizim xD

@mosquito kardeşim 6x19 dan sonra bir kaç bölüm hızlanıcak sonra duracak sonra 8-9 devam edicek felan filan ama yine o kadar heyecan bekleme derim.

@Xx..GHOST..xX yani sırf dizilab baştan tüm bölümleri koymus diye dedim nostalji olsun pişman oldum, bitirmeden de bırakamıyorum :(((

5. sezona yeni geçtim arada can sıkıntısına izliyorum yoksa o kadar etkileyici değil ama her bölüm farklı bir meteor taşı mağduru flan zevkli yani çerez niyetine dizisiz kaldığınızda atıştırın bi iki bölüm :D

RedBlue Aynı durumdayım kardeş valla sırf başladığım için bitirme ihtiyacından izliyorum sara sara izliyorum ahlaki değerlerinden gına geldi artık 9 sezondayım ilk başlarda 3-4 bölüm birden izleyincemi oldu ne oldu anlamadım hiç sevmedim

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık