"insanlık fazla büyütülüyor." -house m.d.

Smallville tartışma forumu

Tüm Forumlar > Smallville > Chloe ve klark

yeni konu aç Chloe ve klark

Abi bunlar ne olucak ya daha 2. sezon 1. bölümdeyim anlatın spiler falan önemli değil :D

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

büyük spolier veriyorum, bunu okumak dizinin tamamına bakış açınızı değiştirebilir. O yüzden dizinin heyecanını kaçırmak istemeyenler okumasın.

CLARK KENT = SUPERMAN

@ahmetbedir, hem beğendim hem şikayet ettim. nasıl spoiler bu hocam 1. sezondaydım bıraktım, izlemiyorum. tadı kaçtı.

@ahmetbedir o kadar heyecanlandım ki okurken gerçekten de spoiler sandım

@ahmetbedir sen bidaha spoiler verme hacı :D

Çok merak ediyorsan anlatayım @Playboyİmam

Chloe ve Clark daima hep en iyi arkadaş olarak kalacaklar... Bazen aralarında yakınlaşma olacak ama İlerleyen sezonlarda diziye onlarca karakter dahil olacak ve emin ol Chloe ve Clark ikilisini düşünmeyeceksin...

Örneğin Oliver Queen = The Green Arrow = Şimdiki adıyla ARROW

Barthelemou Allen = Barry Allen = The Flash

Jimmy Olsen = Superman serisinin ünlü fotoğrafçısı

Black Canary = Arrow izliyorsanız biliyorsunuz sanırım...

Yani sözün özü , eğer DC COMICS karakterleri hakkında biraz bilgiye sahipseniz, The Juctise League ekibinin neredeyse tamamı bir şekilde Smallville Universe 'ün (Bu dizi yayına başladıktan sonra oluşan karakterler evreni için hayranlar bu ismi kullanırlar) içinde yer alacaklar...

Spoiler ver demişsin, bildiklerimin sadece 10'da birini anlattım... Ayrıca diziyi izlemeyeli 4 sene kadar oldu...

Teşekkürler @_Dayı_

jimmy burda beyaz ama suprgirle bakıyoz siyahi nası oluyo kafa yandı

Deanalevi zenci olmasından dolayı çok tepki aldılar zaten normalde beyaz

Irkçılık değil ama zenci karakterleri beyaz beyaz karakterleride zenci yapmaları çok saçma

bişey olmicak, lanadan nefret etmeye başlıcan sonra geri sevmeye ama eskisi kadar değil, yeni bi karakter gelicek lois diye onla başta kanki bile değiller SewQ1lyyy olcakar :P

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık