"bence sadece aptal insanların iyi ilişkileri var." -supernatural

Smallville tartışma forumu

Tüm Forumlar > Smallville > Superman Flash gibi boyutlar arası geçiş yapabilir mi ?

yeni konu aç Superman Flash gibi boyutlar arası geçiş yapabilir mi ?

Superman Flash gibi boyutlar arası geçiş yapabilir mi ?

Ya da SuperGirl

Ben yapamıyo diye biliyorum

Hayır, yapamaz. Speed Force Superman de bulunmuyor. Sadece The Flash gibi speedster lara özgü bir olay.

Speedsterlara özgü, Superman ne kadar hızlı olsada o gücunu speedforce'dan almıyorlar, yani ondan yararlanamıyor. Superman'de doğuştan olan bir hız, speedforcedan yararlanamıyor kısacası.
( Bunun içinde Flash Superman'den daha hızlı. )

süperman flash tan daha hızlı olabiliyor. bu hız kavgasında bi clark bi barry öne geçiyor. zaten aralarında ben daha hızlıyım diye çatışmalar olmuş olsa da pek neticelenmedi. flash çeşitli bio faktörlerle + ek olarak hız ilavesi yapılabiliyor. superman ise güneş enerjisi ile çalışıyor. barry beslenmezse durum vahim oluyor.

tabiki yapamaz the flash adamım benim :D

superman yapar istese o speedforce yi yok eder adamın gezegen yaratmşlığı var gezegeni geç evreni yeniden yarattı bi ara

bak şimdi supermande speedforce yok bu yüzden nesnelerden geçemez ama flash speedforce yi supermane aktara bilir iki superman için uçmak koşmaktan daha kolay oyüzden çok görmüyoruz süper hızı üç superman sadece duyanın ekseninde uçarak zamanı geri almış bir adamdır ! ve son olarak superman birtek gücü hız değil adam gezegenleri hareket ettiriyor be!

ve evet yapıyor uzayda belli bir hızda uçunca yapıyor adam uzaylı tabiki yapar

Superman Flash'in Çeyreğini Bile Geçemez, Flash Supermanin 10 Katı Hızında Gibi Bişey, Suparman, Yani Clark Speedforce'ta Olmadığı İçin Kendi Ayrıcalığıyla Paralel Evrene Kapı, Zaman Deliği Yada Boyutlar Arası Geçiş Yapamaz.(BENİM BİLDİĞİM TABİ ♥)

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık