"biri nasılsın diye sorduğunda gerçek bir cevap beklemiyor." -the vampire diaries

Sons of Anarchy tartışma forumu

yeni konu aç Başlamadan Önce

Dizi izlerken sakın şu şarkı güzelmiş youtube da aratayım, ekşide ne yazmışlar, şu karakterin fotoğraflarına bakayım vs demeyin. Başlayın, bitirin, sonra dizi hakkında ne bakacaksanız bakın. Deli gibi spoiler yiyorsunuz sonra. İstemeden sağdan soldan geliyor. Çok dizi izledim, ama ilk defa deli gibi spoiler yedim.

aynen karakterleri google'da bile aratmayın hemen yanında death çıkıyor :D

kesinlikle +1

ben white buffalo'nun şarkılarına duyduğum merak yüzünden 1. sezonda final izlemiştim bu yüzden, çok yerinde bir uyarı. :D

AYNEN ÖYLE EN BÜYÜK ZAAFIM BU MERAKIM

Spoiler yesem de bir şey olmaz, unutuyorum ertesi gün zaten

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Aynı şey benimde başıma gelmişi.Homeland dizisinden Brody 'yi youtube da arattım ve ilk çıkan video Brody nin İranda idam edildiği videoydu.

Aynen öyle bir şarkıyı arattım 1. sezonda ve direk karşıma opie dead çıktı...

Dizinin 6.Sezonlarında falan Jax Teller's Bike yazıcaktım motoruna bakmak için , Jax Teller's Death çıktı mal gibi kaldım :) sakın aramayın

Allahtan öyle şarkı merakım falan yok şarkılar güzeldi ama hiçte bakmadım cidden ama baksamda spoiler yesem dahi bir dizi benim için sürekleyici gidiyorsa spoiler yediğim halde devam ederim

Şarkıları dinledim önce sonra diziyi izledim. Herkesin ölümünü spoiler yedim. Hatta R.İ.P. Jax Teller yazıyodu yorumlarda troll heralde demiştim. Değilmiş....

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık