"gerçeği aramak kolay, kabullenmek zordur." -star wars

Sons of Anarchy tartışma forumu

Tüm Forumlar > Sons of Anarchy > Devam etmeli miyim?

yeni konu aç Devam etmeli miyim?

Diziye başladım ve ilk sezonun birkaç bölümünü izledim ancak kendimi izlemek için zorladım. Gerçekten pek keyif alamadım ve sıkıldım ancak dizi hakkında pek olumsuz bir şey duymadım. İlk bölümlerde sıkılmam normal mi devam etmeli miyim?

etme eğlenmiyosan vaktini harcamamalısın ama sons kadar kaliteli dizi zor bulursun

Bence etmelisin ne kadar son sezonlarda sıkılsam bile kaliteli diziler arasında bu dizi !

bende ilk 2 bölümü sıkılırak izledim hatta 2.bölümü yarıda bıraktım 1 ay sonra sıkıntıfan tekrar başladım ve 2 3 haftadır zliyorum 6.sezondayım bence devam et bu dizi benim gözümde efsane

aynen ben de ilk 2 bölümden sonra saçma bulup bıraktım, birkaç ay sonra tekrar başladım ve bitirmeme rağmen hala hayatımın bir parçası gibi

Kendini izlemek için zorladıysan ve gerçekten keyif alamadıysan bırak gitsin. Ama şu kadarını söyleyeyim Sons Of Anacrhy kaliteli bir dizi. 1 ve 3. Sezonları sıkar ama eğer içinde bir rider ruhu varsa kesinlikle izle.

Sons Of Anarchy kadar kaliteli diziyi bulamazsın o kadar söyleyeyim.

İlk sezon bende zorlandım zorlanma sebebi dizinin ilk sezonunun kötü olmasından değil de olayların daha yoğun yaşanmamasından kaynaklı sabret kaliteli-zamana değen bir dizi.

Kardeşim bu dizi breaking bad misali ilk sezonlarda biraz muhabbetlerden bahsediyorlar ve bu sıkıcı oluyor biliyorum seni ama sabret ve izlemeye devam et inanki sonunda pişman olmayacaksın

İzlemezsen senin ayıbın

İzlemezssen çok şey kaybedersin :)

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık