"Bu kadını seviyorum. Köpekbalıklarının kanı sevdiğinden çok..." - Frank Underwood

Star Wars Rebels tartışma forumu

yeni konu aç DARTH VADER

abi bu darth vader dizinin kötü adamı Kanan da iyi adamı olursa sezon finalinde kanan vs vader yapıp kanan a kazandırırlarsa ağlarım burda

imkansız o dediğin

Olabilir çünkü Kanan'ı baş role koyan çizgi roman serisi hazırlanıyor. Hatta biraz abartırsak serinin Disney'e geçmesiyle artık "Canon" sayılmayan öykülerden Kyle Katarn vari bir role bürünebileceği düşünülüyor. Kyle Katarn "Jedi Knight" serisinin baş rolündeydi ve hem karanlık taraf hem aydınlık taraf deneyimi olan (Revan kadar olmasa da) ama karakter açısından Han Solo'yu andıran biriydi. Gemi tasarımı ve yaptıkları işler açısından çok benziyor iki karakter. Kanan'ı tanımak isterseniz Star Wars: Kanan 1: The Last Padawan'ı okuyarak başlayabilirsiniz. Sezon 2 yeni çıkacak filmlerden Rogue One'a çok yakın bir tarihte geçmekte, büyük ihtimal bağlantıları olabilir. Episode I'ı başlangıç yılı olarak alan bu Star Wars Sinematik Evreni içindeki hangi dizi, film, çizgi roman vb. hangi zamanda geçiyor tam listesi için: http://starwars.wikia.com/wiki/Timeline_of_canon_media

Bu liste haricindeki kitap, oyun, dizi vb. materyal Disney tarafından "Star Wars Legends" olarak adlandırıldı. Yani bundan sonra üretilecek filmlerde EU'ya dahil karakterler görünme ihtimali çok az, görünse bile aynı Kyle Katarn / Kanan örneğinde olduğu gibi değiştirilmiş olacak. EU'nun en sevilen isimleri belki bu şekilde Disney bünyesine geçirilmeye çalışılacak ama bir Mara Jade, Revan, Katarn olmadan yeni yapımlardan aynı zevki alacak mıyız bilmiyorum..

Eğer dediğin gibi Darth Vader vs Kanan yaparlarsa ikiside ölmesin ikisini de çok seviyom :(

Eğer açıklamada dediği gibi 3 ile 4 arasında geçiyorsa Vader'ın ölmesi yalan gibi bir şey

@RAkman kardeş kişisel algılama ama okumadım ya.

Darth Vader ölür mü la. Komple bunlar ölür...

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık