"insanlık fazla büyütülüyor." -house m.d.

Stranger Things tartışma forumu

Tüm Forumlar > Stranger Things > 2.Sezon Hakkında Sorular Düşünceler ve Bilgiler

yeni konu aç 2.Sezon Hakkında Sorular Düşünceler ve Bilgiler

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Sezonu bitirmeden okumamanızı öneririm en baştan ağır spoiler içerebilir.

Harika bir ilk bölümle başlayıp sürükleyici bir şekilde hemen akıp gidiverdi ve bitişinin ardından baka kaldım.
Aklımda sorular ve varsayımlar var . Sorularınızı ve fikirlerinizi sunabilirsiniz.

2.Sezon hakkında düşünceleriniz varsayımlarınız var mı ?
Will hala kayıp çocuk (Çilekeş) olarak mı devam edecek yoksa özel bir güce yeteneğe sahip mi olacak ?
Şefin anlaşmasın da bilmediğimiz şeyler sizce ne olabilir ?
Eleven'ın geleceği hakkın da ne düşünüyorsunuz ? (Öldü olarak düşünmeyin kesin eminim ölmedi)
Nancy hanım ablamızın birden sert ablaya dönüşü ve geleceği hakkında düşünceleriniz ?
Hawkins örgütünün başına sert ve kesin kararlı bir yönetim geçecek gibime geliyor ? (Eğer canavarın saldırısından sağ kalmayıp öldüyse)

Bence ikinci sezon senenin ilerlemesinden başlayacak.Çocukların büyüdüğünü göreceğiz.Çünkü ilk bölümden sene yazarak bunun ipucunu verdi diye düşünüyorum.Ayrıca eleven ölmedi bende öyle düşünüyorum öbür tarafa geçti orada kaldı bence.Hatta belkide hawkins örgütü başka yapay deneylerde yapmış olabilir.one two gibi mesela bunların içinden sadece eleven kaçmış olabilir belki de içlerinde en güçlüsü o olabilir.Diğerlerinin güçleri farklıdır.Baya şey düşünüyormuşum yalnız :D

yeni sezon ne zaman başlayacak veya yayınlanacak mı bilen var mı ?

@errcn yabancı bi sitede okuduğum kadarıyla eleven ismini yaşından alıyor tabii başka deneklerin olup olmadığına bi kanıt sayılmaz fakat böyle bi kızın doğması da pek ihtimal içinde değil diye düşünüyorum

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Will e aşırı üzülüyorum ya ilk bölümde hemen sevmiştim sonra doğru düzgün görmedik. Özel bi güçtense daha çok canavarlasacak diye korkuyorum

eleven ölmedi bence. bu kadar kolay bi şekilde hayatta öldürmezler. ayrıca hopper kutuya waffle koydu bende hopper bişeyler biliyo. 2. sezonda ters dünyaya gidip eleven'i kurtarsınlar ya eleven ve mike mükemmel bi ikili bitmiş olamaz.

Eleven zaten başrolümsü olduğu için ben nerdeyse tamamen eminim ölmediğine bir sürü düşünce var mesela the upside down denen dumanaltı mekanda bu canavarı kontrol altında tutuyor olabilir? ve mesela şef buna waffle bıraktı demek ki kız gelip alıyor ve böyle besleniyodur belki de ya da canavarı yönetmeye başlamış olsa bile şaşırmam ama emin olduğum tek şey El'in ölmediği diyebilirim.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık