"korkma ben yanındayım diyen biri olmalı hayatınızda." -skins

Stranger Things tartışma forumu

Tüm Forumlar > Stranger Things > Stranger Things Kitapları;

yeni konu aç Stranger Things Kitapları;

Az daha olaydı da izleyeydik dedikten sonra birazcık bakıştırdım. ST ile alakalı bir kaç kitap geldi karşıma. İlki gerçekten alakalı olanı:
The Book Of Barb: A Celebration of Stranger Things' Iconic Wing Women
Meali: Barbara'nın Kitabı: "Stranger Things" in ikonik ekürisini anma
gibi bir şeyler. sayın çevirmenlerimiz bu konuda yardımcı olursa seviniriz, bunu da buradan söylemiş olalım :)
her neyse bunu Nadia Bailey isimli bir ablamız yazmış. Dizinin tutmasından dolayı fırsatı değerlendirmek isteyen bir yazar; yazardan çok gazeteci serbest meslek erbabı kimse olarak görüyorum kendisini. Kişisel internet sitesinde de kendinden öyle bahsetmiş. Stranger Things dizi ekibinde adı geçmiyor.

Bir diğer kitabın bağlantısı ise şudur:
İsmi. Stranger Things.
Erin Healey yazmış kendisini. İlk sezonun çıkışından 2 yıl önce. Kitabın özetini okuyup anladığım kadarıyla diziyle, olay örgüsüyle ya da karakterlerle ilgisi yok. Tür olarak tutuyor sadece.
Sonra ünlü haber sitesi Time.com un yayınladığı bir makalede açık açık şu başlık görülüyor; "Stranger Things bir kitap DEĞİL." Fakat aynı tadı yakalayacağımız kitapları bizim için derlemişler sağolsunlar. Kitapları derlerkenki kriterleri de şu şekildeymiş sanırım:
1965-1985 yılları arası geçen yaratıklı acayipli kitaplar.
Tabi bunlar arasında büyük klasikler var bolca. Hatta çoğunluk Stephen King. Merak ederseniz diye linki de şuraya bırakıveriyorum.
http://time.com/4971462/stranger-things-book/

Bu arada ne anlatıyor bu yalak diyenleriniz de çıkabilir. Affınıza sığınıyorum bu konuda. Tüm olayı çok yanlış anlamış da olabilirim. Lütfen düzeltin yanlışlarımı. ^^

geekyapar.com'a gel kardeşim burada harcanma.

bu dizinin kitabı mı varmış :d

kitap yok, arkadasin anlattigina gore prim amacli turevler var,ki bunlar hikayeye zarar veren seyler bence.

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık