"sevdiğin işi yaparsan hayatın boyunca bir gün bile çalışmış hissetmezsin." -person of interest

Stranger Things tartışma forumu

Tüm Forumlar > Stranger Things > Stranger Things mi Riverdale mi??

yeni konu aç Stranger Things mi Riverdale mi??

gençler ben Riverdale ve Stranger Things'ten birisine başlayacağım fakat hangisine ilk başlıyayım bilmiyorum. Siz hangisini önerirsiniz?

Kesinlikle Stranger Things. BANA GÖRE Riverdale bu sezon bozdu. Ama bir de şu var, ikisi farklı kategorilerde yer alan diziler. RD daha çok gençlik dizisi, ST ise fantastik/bilim kurgu. Hangisinin konusu daha çok ilgini çekiyorsa ona başlaman daha iyi olur ama karar veremiyorsan ST'ye başla derim.

St başla Riverdale çöp

İkisi de güzel. Ama ST daha çok bağlıyor kendine.

Stranger Things

ststst

tabiki de stranger things. çocuk oyuncu olmalarına rağmen daha iyi bir performans çıkarıyorlar. ayrıca konu bakımından daha ilgi çekici. her bölümde bir sonrakini merak ediyorsun

Kesinlikle Stranger Things! bütün çocuklar mükemmel oynuyor, senaryo mükemel dizi daha ilk bölümden içine alıyor seni

Bence ikisinin karşılaştırmasını yapmak biraz saçma olur. Bir kere tür olarak tamamen farklı diziler, ikisinin de seveni çok. Hangisinin duvarında açarsan konuyu tabii ki o diziye başlaman önerilecektir. İzlediğin diğer dizilere göre karar verebilirsin bence. Benim izlediğim dizilerin çoğu bilim kurgu/fantastik. Riverdale'a başladım, AŞIRI sıkıldım ve üç bölümün sonunda daha fazla dayanamayacağıma karar verip bıraktım. Ama dediğim gibi çok da sevilen bir dizi. Ben olsam ikisinin de ilk bölümlerini izler öyle karar verirdim.

İkisini de izledim/izliyorum, bilim kurgu/gerilim/dram tarzı şeyler seviyorsan sana ST daha güzel gelir. Ama gençlik dizileri falan seviyorsan da RD, bana göre ST daha çok içine çekiyor, merak uyandırıyor. İkisi de güzel diziler, ikisinin de oyuncuları, konuları iyi ama RD 2. döneminde biraz bozdu, 1. sezon daha heyecanlıydı bana göre ST hala aynı heyecanıyla devam ediyor, insanı acaba şimdi ne olacak? Sonra ne olacak? Falan diye düşündürüyor. Bu açıdan ben ST yi daha heyecanlı ve güzel buluyorum ama yine de sana kalmış, neyi beğendiğine falan ^^

Stranger Things

Yukarı Çık