"+çok parası olabilir ama asla sahip olamayacağı bir şey var. -nedir o? +bir dinazor." -the simpsons

Suits tartışma forumu

Tüm Forumlar > Suits > Dizilab'ın Suits'e karşı umarsızlığı.

yeni konu aç Dizilab'ın Suits'e karşı umarsızlığı.

Dizi diğer sitelere göre 3-5 saat geç yükleniyor aslında en önemsiz konu o ama çeviriler neredeyse 1.5 -2 gün sonra geliyor dizilab dizilab diyoruz başka sitelerden izliyoruz dizimizi. Yok altyazı kaynağı şu imiş bu imiş falan keşke biraz daha ilgi gösterse dizilab şu diziye..

2 gün mü? 4 gün olsa yine iyi

baya üzüyo..

ben ne ara yorum yaptım diye şaşırdım ogulcanc yi görünce :D

güzel bi konuya deginmis arkadas

++ Aynı fikirdeyim

katılıyorum tamamen . önce orjinal diliyle diliyle izliyorum sonra tekrar ...

ben de katılıyorum. zaten tüm hafta bekliyoruz.her dizide bu siteye girerim ama suits söz konusu olunca diğer sitelere bakıyorum

sonuna kadar katılıyorum, bende @lady gibi gönüllü çevirmenliği düşündüm ama derslerim maalesef çok yoğun. Bu kadar ilgisizlik olmaz.hem çok geç geliyor bölümler hemde çalışmıyor (bkz 3. sezon 8.bölüm).Kesinlikle sitenin kalitesini çok düşürüyor.daha özenli çalışma lütfen...

bana göre önemlli olan izleyebilmemiz ama bu dizilab de olmuyor suitsi açıp izlemeye çalıstığımda (alt yazı gelmiş ise me güzel ) hd ye aldığımda bile anca 480p izliyoruz benim için baştan eleniyor dizilab sıits konusunda eğer önem verdiğim bir diziyi izliyor isem 1080p izlerim :(

Çok abartmıyor musunuz ? Altı üstü bir site abi her diziyi zorundaymış gibi burdan izlemeye çalışmak nedir.Size yararı mı var yani işimize nere geliyorsa orda izleyeceğiz kasmayın kendizisi bu kadar.

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık