"beraber yaşa, yalnız öl." -lost

Suits tartışma forumu

Tüm Forumlar > Suits > Yanlardaki reklamların içerik bakımından aşırıya kaçması..

yeni konu aç Yanlardaki reklamların içerik bakımından aşırıya kaçması..

Bu yanlarda çıkan reklamlarda mankenler falan olmaya başladı.. Diziye odaklanmaya çalışıyoruz dizi yüklenirken. Ama bildiğiniz günaha giriyoruz.. Başka bi çare bulunuz lütfen :((

iradene sahip olamıyorsan yandaki reklamların suçu ne?

Ayrıcada pek çok dizide bulunan ve kullanılan bir şey bu kadınlar. Bu kadar rahatsız oluyorsan dizide izlememelisin.

Gerçi sen "izlememe" ki meme'den bile tahrik olursun şimdi.

oo yobazlar kralı gelmiş buyrun efendim.

yandaki bayan kim bilen varsa yazsın bi

Boşalan çıksın site kasıyor.

olum adam derdini anlatmış saygı duyun azıcık. yobaz felan ayıp oluyo, adam hayatını temiz yaşamak istiyorsa dizi izlemek için girdiği bi sitede aklını farklı yerlere çekecek görüntüler görmek istememesi normaldir. sen dizi de izleme demişsiniz, adam dizinin içeriğinde böyle şeylerin olmamasına da dikkat ediyordur belki, o zaman sorun çözülmüş olur sanırım.

Teşekkür ederim Skullenx. En azından bir sorunu düzgün bir diller dile getirdiğim halde düzgün bir üslup kullanmayıp saldıran kişiler gibi olmadığın için..

Ekranı yakınlaştır "ctrl + tekerleği ileri sür" reklam falan kalmaz ortada sadece gövde görünecek şekilde 150% bir yakınlaştırma yaparak sağ ve soldaki mankenleri görmezsin aynı zamanda odaklanadabilirsin.

Teşekkürler balyasin...

Rica ederim, ama şurda gördüklerim cidden çok üzdü beni ne hale gelmişiz dedim. Yani bunda ne var, çıplaklık görmek istemiyor dini bütün bir insan hayır dindar da olmayabilir sadece görmek istemiyordur neden saygı gösterilmiyor? Hadi bunu geçtim neden yıldırılmaya ötekileştirilmeye çalışılıyor yobaz, vs. pes, bu kadar dıştan farklı içi boş insanlar topluluğu daha da olamaz anlayacakları şekilde anlatayım zira anlamayacak bana saldırmaya çalışacaklar gundiler; allahını seven üzerlerine kitap atsın şu sözde ilericilere.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık