"insanlar kötü bir şey yoksa hiçbir zaman "konuşmamız lazım" demezler." -friends

Supergirl tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supergirl > Dizinin Gidişatı

yeni konu aç Dizinin Gidişatı

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Öncelikle ilk bölümden beridir söylediğim bir şey var.Bu da efektlerin kötü olması.Özellikle The Flash ve Arrow izledikten sonra bu diziyi izleyince gülesim geliyor.Efektler gerçekten çok amatörce bence.

Efektler kötü olsa da dizi kendini izletiyor,senaryosu güzel ve akıcı.Dizinin ilk sezonu 20 bölüm olacakmış.Bu haberi duyunca ne çok sevindim ne de çok üzüldüm.Eğer efektler düzelir ve daha çok Fort Rozz mahkumunu görürsek dizi daha keyifli olur.

Son olarak da alamadığım bir şey var.Efektleri The Flash ve Arrow'a karşı çok daha kötü olsa da izlenme rekorları kıran bir dizi.işte bunu çözebilmiş değilim :D

Bunu tek bir şeye bağlayabilirsin o da Superman. Yani Supergirl Supermanin kuzeni oluyor ve Superman hayranı çok olduğu için bunuda izleme gereksinimi duyuyorlar bu kadar basit.

Başka bir süperkahraman dizisi olsa izlemezdim ben de ki şuanlık hiç fena değil bence

superman i pek fazla sevmezdim ama supergirl kahramanlık bakış açısına bam başka bir bakış açısı getirmiş emeği geçen oyuncu yönetmen ve tüm dizilab ekibine saygılarımı ve tebriklerimi iletirim.

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık