"ölüm hepimizin kapısını çalacak. bir daha kafamı bozarsan, senin kapını erken çalar." -spartacus

Supergirl tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supergirl > İKİ DAKKA BAKARSANIZ

yeni konu aç İKİ DAKKA BAKARSANIZ

arkadaşlar supermanin o kadar güçlü olmasının sebebi kripton gezegeninin çekirdeğinini radyasyon unu emmesiydi.emmeden önce insandı.diğer kriptonlular iye baştan o kadar güçlü ???

güclü olmalarının sebebi o değil . güçlerinin kaynağı dünyanın güneşi

hepsinin sebebi aynı yani ama superman daha güçlü ????

o çekirdeği emdiği için mi

Kardeşim sen çok yanlış gelmişsin ya Superman'in güçlü olmasının sebebi dünyanın sarı güneşi yani Superman'in çekirdek emdiği falan yok güneşten gelen radyoaktif ışınlar Kal-El'in Kryptonian genlerini güçlendiriyor tüm olay bu ayrıca bu dünyaya gelen tüm Kryptonian lara oluyor yani sarı güneşe kalanların hepsi Superman ile aynı güçlere sahip ama tabi ki de bu güç sınırsız değil sarı güneşten uzaklaştığı ya da bağlantısı koptuğu zaman tekrar eskisi gibi insan oluyor güçlerinin devamlı olması için dünyada yani güneş gören yerde kalmaları lazım tüm olay bu.

Dark Lord hocam bişey sorcam geceleri sarı güneş yok o zaman nasıl oluyor yani geceleri bi sik yapamamamaları lazım amma velakin gene milletin eline veriyolar

kardeş sen olayı çok yanlış anlıyosun archertr darkında eksiği kripton gezegeni sadece yeşil renkte meteor bulundurmuyor aynı zamanda mavi meteorda var mavi meteor kriptonluların gücünü absorbe ediyor. güneşten güç alıyor ama güneşin batmış olması yok oldugu anlamına gelmiyor hala sıcaklıgı ve onlarınd eyimiyle radyasyonu hala dünyaya yansıyor ondan umarım açıklayıcı olmustur

Yalan beyler ben zaten güclüyüm beni bu kızlamı karşılaştırıyonuz bu parkta oynarkene ben zod u dövüyodum lex i şamarlıyodum hey yavrum hey sen kimsin ya

Superman in supergirl den güçlü olduğunu tartışıyosunuz tartışmaya bile değicek bi konumu arkadaşım ikiside aynı güneşte duruyor aynı güneşin radyasyonunu emiyor ama superman daha güçlü tartışılması gereken şey bu bence ve ben sadece bunu merak ediyorum aynı güneş aynı gezegen ama biri daha güçlü saçma bence :D

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık