"hayatımın çoğunu hissettiklerimi hissetmemeye çalışarak geçirdim." -pretty little liars

Supergirl tartışma forumu

yeni konu aç Lena

Lena nın mükemmel olduğu gerçeği .. en son yaptığı efsane hareketten sonra daha da çok sevmeye başladım. Lena nın Kara ya karşı ilgisini farkeden tek kişi ben olamam.Hayır işin tuhaf tarafı Kara Supergirl ken de aynı samimi bakışları atıyor.Acaba öğrense neler olur.Ben yakıştırıyorum.En çok merak ettiğim de Kara Lena nın ondan hoşlandığını anladığında tepkisi ne olucak.. :D

kesinlikle ya olabilir mi ? lena çok sağlam bi karakter ve çok güzel, yakıştıkları gerçeğini daha da iyi yapıyo bu bakışmaları falan. ama daha ilk sezonun başına gidersek hani winn e süper güçlerim var vs diyeceği zaman winn lafı farklı anlayıp. ooo anladım demek lezbiyensin ondan benden hoşlamıyosun falan demişti. kara da gey değilim falan demişti. ondan biraz umutlarımı baltalıyor. ama lezbiyen değil de pan/biseksüel olarak giriş yaparsa olaya işte o zaman çok iyi olur

Başlarda Alex de öyle diyordu :)))

lena kara cok iyi olurdu zaten chemistryleri mukemmel

Lena ve Kara için kesinlikle bir gelecek var bence.Bakışmaları her şeyi anlatıyor :)

lena kara shipliyorum ama bu tür bi dizide daha önce 2 gay ana karakter görmedim

off kara biseksüel olursa süperr olur bence. kara ve lenayıda çok shipliyorum zaten

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık