"özür dilenmesini pek umursamıyorum." -house m.d.

Supergirl tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supergirl > Supercorp/Lena-Kara

yeni konu aç Supercorp/Lena-Kara

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

2x12'den sonra gerçekten Supercorp shiplemeyen varsa lütfen kendini camdan atsın.
1-İnsan olmasına rağmen Supergirl'ü kurtarmaya çalıştı.
2-O donut yeme sahnesinde kesinlikle Kara'yla flört etti.
2.1-Kara'nın elinden paketi alma şekli
2.2-Alırkenki sırıtması vb vb
3-Maggie Lena'yı tutuklamaya geldiğinde olayları durdurmaya çalışması
3.1-Maggie'ye attığı sevgilimi-tutuklarsan-kafanı-kopartırım bakışları
3-2 Yüzündeki öfkeyi bile görebilirdiniz
4- ''Kara Danvers,you are my hero'' BU SÖZDEKİ AŞK BARINDIRMAYAN TEK HARFİ GÖSTERİN PLS
5-Lena'nın Kara öfisinden çıkarken arkasından attığı uzun bakış
6-LENA KARA'NIN OFİSİNİ ÇİÇEKLERLE DONATTI ADJKFDSGKLSA RESMEN MUHTEŞEM BİR EŞ ADAYI
+HADİ BİR DE MON-EL'İN YAPTIKLARINI SAYALIM
1-Göktaşları hakkında yaptığı saçma salak üç gram romantizm bulundurmayan konuşma
1.1-Kara'nın gözlerinin harika olduğunu hepimiz biliyoruz zaten -,-
2-Cinsiyet ayrımcısı
3-Kadınları sadece cinsel obje olarak görüyor
4-Kara'nın istediği en küçük şeyi bile yerine getirmekten aciz
5-Bencil
6-Kahraman olmaya karar vermesinin tek sebebi bile Kara'yı etkilemek
7-Kara kendisini reddettikten sonraki gün gidip kendine sevgili yaptı
8-Sevgisinin arkasında bile duramayan korkağın teki
AMA HERKES KARAMEL SHIPLIYOR ÇILDIRICAM RESMEN

YESSS PREACH

ya dostum bende lena ve supergirl olsun diye bekliyorum açıkçası. katie gibi iyi bir oyuncunun kenarda yedek kulübesinde beklemesini istemiyorum. hikaye gereğince çok karizmatik bir karakter benim gözümde. mesela dracula da oynarken çok sevmiyordum katienin oynadığı karakteri yalan olmasın. ama çok detay bakıyorsun bence. kara çevresinde kim tutuklanacak olsa o şekilde atlar kendini parçalardı diye düşünüyorum. lena da abisinin yaptıklarından farklı olarak adını temize çıkarıp güzel işler yapmaya çalışan sağlam bir karakter. ama çok açıkça lena-kara ikilisi göz önünde olmadığı için shipleme için henüz erken olduğunu düşünüyorum. ama 3. sezonda da olacakmış katie. yani olayların işleyişini biraz daha lena yönüne çekilir ve mon el bi şekilde arka plana atılırsa temiz bi ilişki çıkar bu ikisinden. çünkü dizi başından beri kötü ya da ters düşme olayı olmayan tek ikili onlar. ama bi terslik olursa aralarında bir şey olduktan sonra kara nın supergirl olma durumu sorun yaratacaktır. hatta hatırlarsan kimin uzaylı olup olmadığını gösteren bi alet yapmışlardı da kara onu bozmuştu kimliği açığa çıkmasın diye. bu tarz bi şekilde çıkarsa ortaya lena buna bozulacaktır. bir orada tıkanma yaşanabilir angst açısından. ama neyse hayırlısı diyelim :D

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık