"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl

Supergirl tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supergirl > Supergirl'ün göbeğinin olması

yeni konu aç Supergirl'ün göbeğinin olması

dc'nin fiyaskosudur, bir kripton evladı kusursuz yüze sahip olmalıdır ama bu kara ablamızın burnunun üst tarafında su çiçeği izi kalmış bildiğin, yanakları hafif tombul, tatlı kız ama supergirl dediğin hatun baktın mı ağzını açık bırakacak taş gibi olmalı ayriyetten göbeği var lan o ne? Smallville'deki hatunla bir tutulamaz, yetersiz bir oyunculuğu var.

Bence yeteri kadar tatlı.

Bence de yeteri kadar güzelliği ve tatlılığı var. Ne yapsınlar getirip Adriana Limayı falan mı oynatsınlar dizi de :D

her başrol manken gibi olacak değil doğal bir durum bence ve gayet de iyi olmuş

Bence de gayet hoş bir dizi, izlemeye değer.
Küçük şeyler için çamur atmaya gerek yok :)

En son merak etmeniz gereken şey. Şöyle ki; şimdiye kadar sekreter olduğu için otura otura göbek yapmış inşallah uçarken eritecek :D ( Lan göbeği benim ki gibi katlı falan :D )

Tipini ne yapacaksınız? Önemli olan kurgu.

ulan o değilde smallville de karayı oynayan kız 2 bölüm sonra düşman olarak gelcek :D

la bu kim amk beyler smallvile filan hikaye dediler kal abi kara işleri batırdı gel şuraya bi toparla dediler kırmadım geçin sağdan el öptürmeye başlıyom bide bu kıza güvenmeyin bu kızı geçen gün yakalamışlar benim videomu izliyomuş ah şunun gibi dövüşebilsem diyomuş zaten ben bunla güreştiydim bunu en son bi kere dağa fırlattıydım hemen batman giydi geldi kripton zırhı tabi diana'm (Wonder Woman) hiç beklermi bi başladı baya bi savaştı ben yerde yatıyom bekledimki dudağımdan öpsün bi koydu şamarı la yarram sen niye savaşmıyon kalk amk huuru dedi kalktım dövüştük işte o sırada bi baktım bu gelmiş dayı beni dövdü diye ağlıyo gel kara niye ağlıyon ben kulaklarını çekerim dedim gittik lan siz niye benim yeğeni dövdünüz diyimm kal abi diyi kız çok güzeldi diyi demekki güzel olmasa ağağağağsğasğağağağağağağ

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık