"Kocaman sarılmak istediğin insana,küçücük merhaba demek zorunda kalmak da en acısı." - The Originals

Supergirl tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supergirl > tartışma diyelim...

yeni konu aç tartışma diyelim...

yani nasıl olucak bilemedim.super girl ü dizi olarak izlemek güzel olabilir ama hikaye ne zamanında geçiyo bilemedim.sonuçta smallville başka bi yayın kuruluşunun ayrıca şimdilik dc nin superman ile ilgili bi dizi planıda yok gibi.ve ayrıca batman ile :D yani green arrow flash gibi kahramanların dizileri mevcut ve şimdi sanırım legend of tomorrow da hawkgirl ü filan da görücez ama ben öncelik olarak süperman i görmek isterdim yani smallville'in zamanı geçti...öncelikle neden batman süperman gibi dc nin yüzlerini dizilere koymak yerine hawkgirl süpergirl ya da atom gibi kahramanları koyuyolar anlamadım.tamam film filan da çekiyolarda sonuçta flashın da filmi çıkıcak resmen onaylı hatta farklı bir oyuncu oynayacak.dizilerle filmlerin zaman akışı farklı olablir.demek istediğim bu dizi sanki biraz gereksiz olmuş.ha güzel izlenir ama daha önemli kahramanların dizileri yerine bunu yapmaları gereksiz olmuş(bence :D)sizinde yorumlarınızı almak isterim...

hatta superman de geçiyo belki onuda 1-2 bölümde ufak çaplı gösterirler ama ayrı bi dizi olması gerekir.hadi gotham dc'nin kötü kahramanlarını ve batman in doğuşunu gelişimini anlatıyo anlarım ama superman nerde :D

Warner Bros superman batman gibi kahramanlarının dizi evrenin de adının bile geçmesini yasaklamış dc ye ondan dizilerini yapamıyorlar

iyi yapmış bence batman ve superman izlediğim en iyi üçlemeler tadını bozmasınlar

Tanıtımı izlerken bile canım sıkıldı. Hiç bakmayacağım bu diziye bir daha. :))

Her ne kadar özenti gibi gözükse de Smallville'i özleyenler için iyi bir alternatif olabilir diye düşünüyorum.Bence bir de bu açıdan bakılmalı diziye.Ayrıca dizinin farklı bir politika üzerinden de ilerlemeye çalışacak bence. Farkettiyseniz kız olmanın neresi yanlış ve o bir adam değil gibi şeylerde yer alıyordu bu tanıtım bölümünde.Benim çıkarımlarım şimdilik bunlar.Herkesin zevki ayrı,dizi başladığında bazıları fikrini olumlu bazıları ise olumsuz olarak değiştirebilir,normaldir.Şimdilik herkese iyi seyirler diyor ve dizinin başlamasını bekliyorum(merakımı uyandırmadı desem yalan olur çünkü).Ha bu arada Ben Daredevil'i takip eden bir üyeyim;)

ilk bölümü gelince kesinleşir heralde dizinin güzel olup olmadığı

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık