"korkma ben yanındayım diyen biri olmalı hayatınızda." -skins

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > 10.Sezondan beklentiniz nedir?

yeni konu aç 10.Sezondan beklentiniz nedir?

Arkadaşlar bilindiği üzere son 3-4 sezondur kısır bir döngü içinde olaylar devam ediyor. Bu sezon olmasını istediğiniz şey nedir senaryodan ne bekliyorsunuz

Bitsin arkadaşım artık ya uzattıkça uzattılar, 5. sezonda ne güzel vericektiler finali efsane olarak kalıcaktı akıllarda

Vericen kutsalı vericen kutsalı 20 sezon daha devam edicek dizi :dd

1 sezon daha sürebilir sanırım veya 10. son olabilir. Castiel'in dediği gibi yukarıda ve aşşadğıda işler normale dönmüş gibi etraf sessiz sakin günlük rutininde.Dean şeytan olur mark of Cain sayesinde..Crowley tamamen insan..Castiel bedenini eski sahibine bırakbilir arıtık nasıl olcaksa..Sam ise yine bir köpeğe vurur ve dizi sonlanır diye düşünüyorum ben

Bitmez gibime geliyor aşırı konu ekleniyor son sezonda kafada deli sorular bence uzucak :(

Reytinglere göre istedikleri gibi ayarlayabilirler şu an diziyi. Dilerlerse bu son sezon olabilir, dilerlerse çok daha uzun sürer. Yine de bence bu sezon son olacak... Bu yüzden bitecek kaygısıyla izliyorum, baştan kendimi alıştırıyorum ki finalde üzülmeyeyim. Size de öneririm. (Denendi, %100 işe yarıyor.)

Ohooo daha giderde gider. 20'ler 30'lar...

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık